23-27 Mayıs Tarihinde Düzenlenecek Pazarlama Türkiye Zirvesi "Metaverse" Etkinliğine Ücretsiz Katılmak İçin Tıklayın
Banabi Reklamı

Yemeksepeti Banabi’den Yeni Reklam Filmi

13 şehirde yaklaşık 2.500 ürün çeşidi ile kullanıcıların online market ihtiyaçlarını karşılayan Yemeksepeti’nin online market ürünleri sipariş platformu Banabi, ekranların en içten ve samimi çiftlerinden olan Safiye Soyman ve Faik Öztürk’lü yeni eğlenceli reklam filmini yayınladı.

Yemeksepeti Banabi, reklam filminde ”Şımart Beni” sloganıyla market ürünleri ihtiyaçlarını online olarak karşılamak isteyen, bol çeşit ve hızlı sipariş teslimatıyla kendilerini şımartmak isteyen kullanıcılara seslenirken, Yemeksepeti Banabi’de her türlü market ürünü ihtiyacının karşılanabileceği vurgulanıyor.

Reklam filmi, Safiye Soyman’ın Faik Öztürk’e “Şımart beni” diye seslenerek ondan çikolata istemesiyle başlıyor. Faik Öztürk reklam filmi boyunca Safiye Soyman’ın çilek, kola, dondurma, yoğurt ve çeri domates gibi istediği her şeyi Yemeksepeti Banabi’den sipariş ederek onu mutlu ediyor.Film, Faik Öztürk’ün ‘biraz da kendimi şımartayım’ diyerek Yemeksepeti Banabi’den sipariş ettiği dondurmayı yemesiyle sonlanıyor.

Yemeksepeti Chief Business Development Officer Mert Baki, ekranların en çok sevilen çiftlerinden Safiye Soyman ve Faik Öztürk’in samimi enerjisi ile Yemeksepeti Banabi’nin ilk reklam filminde eğlenceli bir hikaye yaratmak istediklerini vurgularken “Kullanıcılarımızın hayatlarını kolaylaştırmaya devam ederken, bir yıl gibi kısa bir sürede 13 şehirde faaliyet göstermeyi başardık. Ürün çeşidimizi her geçen gün kullanıcılarımızın taleplerine göre sürekli yeniliyor, genişletiyor ve faaliyet gösterdiğimiz her şehirdeki depo sayılarımızı artırarak daha fazla kullanıcıya hizmet veriyoruz.” dedi.

Banabi Reklam Filmi Künyesi:

Reklam Ajansı: Tribal Worldwide İstanbul

Reklamveren: Yemeksepeti Banabi

Reklamveren Yetkilileri: Mert Baki, Barış Sönmez, Okan Erol, Oytun Zaim, Melisa Uz, Eren Atlı

Ajansı Başkanı ve Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Arda Erdik

Ajansı Başkan Yardımcısı ve Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Başar Bellisan

Yaratıcı Yönetmen: Melih Ediş

Yaratıcı Ekip: İsmail Anıl Güzeliş, Merve Selamet, Emre Karaca, Selçuk Çelebioğlu, Balım Beren Sunar, Nur Akyürek

Müşteri Direktörü: Buse Sokullu

Müşteri İlişkileri: İrem Pusal

Stratejik Planlama Direktörü: Can Çalışkan

Stratejik Planlama: Elif Öven

Ajans Prodüktörleri: Gülengül Soytürk, Uğur Karaman

Prodüksiyon Şirketi: Autonomy İstanbul

Yönetmen: Uygar Kutlu

Müzik: Jingle Jackson

Medya Planlama Ajansı: OMD Türkiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir