Okuduğunuz Yazı
Banabi Çocukların Temiz Su İhtiyacına Destek Veriyor

Banabi Çocukların Temiz Su İhtiyacına Destek Veriyor

  • Yemeksepeti’nin market ürünleri sipariş platformu Banabi, 22 Mart’ta tatlı su kaynaklarının önemine dikkat çekmek ve sürdürülebilirliğe odaklanılmasını sağlamak amacıyla kutlanan “Uluslararası Dünya Su Günü” kapsamında UNICEF ile önemli bir iş birliğine imza atıyor.
banabi

Banabi , 22 Mart’ta kullanıcıların verdikleri her sipariş için UNICEF’e temiz suya erişemeyen köylere su tulumbası kurulmasını sağlamak amacıyla bağış yapacak. Firma, kullanıcılarına “El yıkamak her çocuğun hakkı. Banabi’den vereceğiniz her sipariş ile temiz suya erişemeyen bir köyün su ihtiyacına destek olun” diye sesleniyor.

Koronavirüsüne karşı ellerin yıkanması önem taşırken son verilere göre tüm dünyada her 5 kişiden sadece 3’ü temel el yıkama imkânlarına sahip. Bu yüzden milyonlarca çocuk ölümcül hastalıklardan korunamıyor. Tüm dünyanın Koronavirüs’e karşı mücadele ettiği ve temiz su ihtiyacı her geçen gün artıyor. Bu dönemde Banabi, kullanıcılarının destekleriyle siparişlerin daha da artmasını ve böylece UNICEF’e önemli bir destek sağlamayı hedefliyor.

Banabi , sağladığı desteğin yanı sıra geleceğimizin güvencesi çocuklar için önemli bir farkındalık çalışmasına da imza atıyor.

Yorumu Görüntüle (1)

Leave a Reply

Your email address will not be published.© 2020 Pazarlama Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.

Hosting Sponsoru: Turhost