E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Dijital Pazarlama Ajansları 2022

Dijital Pazarlama Ajansları

Dijital Pazarlama Ajansları

Dijital Pazarlama Ajansları iletişim bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Pazarlama Türkiye’de sadece hizmet kalitesi yüksek, deneyimli dijital pazarlama ajanslarına yer verilmektedir.


Adflex Medya

Barbaros Mah. Ardıç Sok. Varyap Meridian G2 Blok No:4 K:1 D:5 Ataşehir, İstanbul

Tel: 0 850 939 94 08 | info@adflex.com.tr

adflex.com.tr

Hikayemiz markaların değişen ve yenilenen iletişim yöntemlerine adapte olmalarını sağlayarak Yeni Nesil İletişim Çözümleri sunmak amacıyla başladı. Bugün Kreatif Strateji, Medya İletişimi, SEO, Sosyal Medya İtibar Yönetimi ve Dijital PR başlıklarında 360 derece hizmet veren tam hizmet ajansı olarak markalara hizmet vermekteyiz.


Altavia Dekatlon

Acıbadem Mah. Çeçen Sok. Akasya Kent Kule 25A – A2 Blok Kat:34 D:238 Üsküdar /İSTANBUL

Tel: +90 216 629 91 94 | start@altavia-dekatlon.com

altavia-dekatlon.com

Altavia Dekatlon çok uluslu ve çok kültürlü yaratıcı bakış açısı ve 360 derece üst düzey hizmet anlayışı ile müşterilerinin tüm iletişim ihtiyaçları için onlara çözüm ortağı oluyor. Türkiye’nin ilk ve en büyük uluslararası dijital pazarlama ajansı olarak tek bir noktadan 30 ülkede ve 25’ten fazla lokal dilde sosyal medya hesap yönetimi ve entegre dijital iletişim projeleri gerçekleştiren Altavia Dekatlon bu alanda büyük fark yaratıyor.


ahtapot logo

Ahtapot Sosyal Medya

Gülbahar Mah. Avni Dilligil Sok. Çelik İş Merkezi A Blok No:11 D:19 Şişli / İstanbul

Tel: 0(212) 212 32 33 | info@ahtapotsm.com

ahtapot.com.tr

Markalarımıza sosyal medya yönetimi, dijital reklam ve grafik tasarım konularında hizmet veriyoruz.


clicksus

Clicksus

Hürriyet Mahallesi, Dr. Cemil Bengü Cd. Çağlayan, Mint Metro Plaza, No:4 D:3, 34381 Kâğıthane/İstanbul

Tel: 0 (212) 951 00 69  | hello@clicksus.com

clicksus.com

Clicks’us Digital, 2016 yılında kurulan ve 360 derece hizmet veren bir dijital performans ajansıdır. ”Kaybolma, görün!” mottosuyla yola çıkan Clicks’us, müşterileriniz sizi aradığında zirvede yer almanızı ve dijitalde kaybolmamanızı sağlayarak sizi sevilen bir marka haline getirecek. SEO Yönetimi , Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, Web Tasarımı hizmetleri sunmaktadır.

Clicks’us Digital, 2016 yılında kurulan ve 360 derece hizmet veren bir dijital performans ajansıdır. ”Kaybolma, görün!” mottosuyla yola çıkan Clicks’us, müşterileriniz sizi aradığında zirvede yer almanızı ve dijitalde kaybolmamanızı sağlayarak sizi sevilen bir marka haline getirecek. SEO Yönetimi , Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, Web Tasarımı hizmetleri sunmaktadır.


dex logo

DIGITAL EXCHANGE

Eski Büyükdere Caddesi Büyükdere İş merkezi Kat: 6 4.Levent İstanbul

Tel: +90 212 809 77 37 | info@digitalexchange.com.tr

digitalexchange.com.tr

Dijital Fabrika yaklaşımıyla hareket eden Digital Exchange, markaların her noktasına dokunabilen, 360 derece hizmet veren bir dijital pazarlama ajanstır. Türkiye’nin önde gelen bir teknoloji şirketinin yatırımlarıyla kurulan DEX (Digital Exchange), dijital reklam dünyasında attığı önemli adımların yanı sıra kendi geliştirdiği yapay zeka destekli platformlarla da fark yaratıyor. 

Digital Exchange çıktığı yolculukta kendi geliştirdiği 2Gether Social, Medialogy, Rawy ve Accumulate, İhracat.in gibi platformlarla birlikte reklamcılığın tüm alanlarında size profesyonel hizmet veriyor. 


roible ajans

ROIBLE

Zühtüpaşa Mah. Bağdat Cad. Yolaç Plaza, D:No:32/304, 34724 Kadıköy/İstanbul

Tel: 0216 606 1528 | info@roible.com

roible.com

ROIBLE, kendisini Organik Büyüme Ajansı olarak tanımlayan dijital bir ajanstır. Sonuç odaklı çalışarak, uygulamadan nihai raporlama aşamalarına kadar tüm SEO maliyet ve aksiyonlarını içeren anahtar teslim hizmetler sunuyoruz. ROIBLE’ın nasıl çalıştığını tanımlayan 4 temel prensip vardır: veri odaklı pazarlama, fiyat performans ücretlendirme, şeffaf yönetim ve etkili pazarlama.


roipublic

ROIPUBLIC

Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. Istanbloom Plaza. No:16-1 Kat:5 D:47 Şişli / İstanbul

Tel: 0212 285 90 10 | hello@roipublic.com

roipublic.com

Google, Facebook ve Yandex’in en üst seviye partnerliğine sahip (Premier Partner) olan ROIPUBLIC kurulduğu 2012 yılından itibaren Türkiye’nin lider markalarının dijital pazarlama çalışmalarını yürütmüş ve tamamen ROI (Return on Investment) odaklı optimizasyon yaparak markalarının karlılığını arttırmayı başarmıştır. Dijital reklam, SEO ve Web Analiz hizmeti sunmaktadır. Karaca, Vadi İstanbul, Logo Yazılım ve Etstur markaları ile Google Başarı Hikayesi yayınlanmıştır.


survivor

Survivor

Fulya Mah. Büyükdere Caddesi No:64 K:6 D:15 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul

Tel: +90 (850) 840 6452 | info@survivor.com.tr

survivor.com.tr

Survivor Dijital, dinamik, çok yönlü ve tam hizmet veren bir dijital pazarlama ajansıdır. Bir çok farklı sektörde, hem perakende hem de B2B alanında, her büyüklükteki şirkete yardımcı olmak için gerekli deneyime ve uzman ekiplere sahiptir. Ajans sabit kadrolarına ek olarak, müşterilerilerinin işine en uygun kadrolardan oluşturulmuş, agile proje ekipleri ile çalışmaktadır. Bu sayede müşterilerinin anlık isteklerine çok hızlı yanıt verebilen hızlı ve dinamik bir dijital ajans hizmeti sunabiliyorlar.


ZEO

Osmanağa Mahallesi, Gaziosmanpaşa Sokak No: 12 Kadıköy / İSTANBUL

Tel: 0 216 336 90 37 | hello@zeo.org

zeo.org

SEO ve dijital pazarlama ajansı Zeo Agency SEO, SEM, Performans Pazarlama ve İçerik Pazarlaması alanlarında hizmet veriyor. 2013 yılından beri her yıl Doğu Avrupa ile MENA bölgesinin en büyük dijital pazarlama etkinliği olan Digitalzone’u düzenliyor. 2017 MENA Search Awards’da MENA bölgesinin En İyi SEO Ajansı Ödülü ile birlikte toplamda 4 ödül alan Zeo, UK Search Awards 2019 kapsamında ise ‘Best Health Campaign’ kategorisinde birinci oldu.