E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Dijital Pazarlama Ajansları 2023

Dijital Pazarlama Ajansları

Dijital Pazarlama Ajansları

Dijital Pazarlama Ajansları iletişim bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Pazarlama Türkiye’de sadece hizmet kalitesi yüksek, deneyimli dijital pazarlama ajanslarına yer verilmektedir.


Adflex Medya

Barbaros Mah. Ardıç Sok. Varyap Meridian G2 Blok No:4 K:1 D:5 Ataşehir, İstanbul

Tel: 0 850 939 94 08 | info@adflex.com.tr

adflex.com.tr

Hikayemiz markaların değişen ve yenilenen iletişim yöntemlerine adapte olmalarını sağlayarak Yeni Nesil İletişim Çözümleri sunmak amacıyla başladı. Bugün Kreatif Strateji, Medya İletişimi, SEO, Sosyal Medya İtibar Yönetimi ve Dijital PR başlıklarında 360 derece hizmet veren tam hizmet ajansı olarak markalara hizmet vermekteyiz.


ahtapot logo

Ahtapot Sosyal Medya

Gülbahar Mah. Avni Dilligil Sok. Çelik İş Merkezi A Blok No:11 D:19 Şişli / İstanbul

Tel: 0(212) 212 32 33 | info@ahtapotsm.com

ahtapot.com.tr

Markalarımıza sosyal medya yönetimi, dijital reklam ve grafik tasarım konularında hizmet veriyoruz.


bossy digital

Bossy Digital

Esentepe mah. Talatpaşa cad. No:5 İç Kapı No: 1 Levent/ Şişli/İstanbul

Tel: 0 262 244 41 20  | hello@bossydigital.com

bossydigital.com

BossyDigital, mesajlarını daha verimli bir şekilde yaymak ve cirosunu artırmak isteyen işletmelere 360° dijital reklamcılık, SEO, sosyal medya yönetimi, grafik tasarım, web tasarımı, sms ve e-posta pazarlaması hizmetleri sunan bir dijital pazarlama ajansıdır. 

Ekibimiz, dönüşümlere odaklanarak büyük/küçük işletmeler ve startup’lar için özel çözümler sunar. Markamızın sorunlarını ve ihtiyaçlarını iyice anlayarak tamamen özel çözümler geliştiriyor ve müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz.


b9creative

B9 Creative

Büyükdere Caddesi No:199, Levent 199, İstanbul, 34330 İstanbul

Tel: –  | hello@b9creative.com

b9creative.com

B9 Creative, çok kanallı pazarlama çözümleri sunan; doğru marka konumlaması, yıllık iletişim stratejileri ve yaratıcı tasarım yoluyla markanızı yükseltmeye yönelik doğru adımlar atan bir dijital pazarlama ajansıdır.

Markaların dijital stratejiler, UI&UX Tasarımlar, Prodüksiyon, PR & Influencer yayılmalar, Web siteleri, Mobil Uygulamalar ve kreatif bütün içerikler dahil olmak üzere olağanüstü dijital deneyimler yaşaması için markalarla işbirliği içinde çalışıyoruz.


clicksus

Clicksus

Hürriyet Mahallesi, Dr. Cemil Bengü Cd. Çağlayan, Mint Metro Plaza, No:4 D:3, 34381 Kâğıthane/İstanbul

Tel: 0 (212) 951 00 69  | hello@clicksus.com

clicksus.com

Clicks’us Digital, 2016 yılında kurulan ve 360 derece hizmet veren bir dijital performans ajansıdır. ”Kaybolma, görün!” mottosuyla yola çıkan Clicks’us, müşterileriniz sizi aradığında zirvede yer almanızı ve dijitalde kaybolmamanızı sağlayarak sizi sevilen bir marka haline getirecek. SEO Yönetimi , Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, Web Tasarımı hizmetleri sunmaktadır.

Clicks’us Digital, 2016 yılında kurulan ve 360 derece hizmet veren bir dijital performans ajansıdır. ”Kaybolma, görün!” mottosuyla yola çıkan Clicks’us, müşterileriniz sizi aradığında zirvede yer almanızı ve dijitalde kaybolmamanızı sağlayarak sizi sevilen bir marka haline getirecek. SEO Yönetimi , Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, Web Tasarımı hizmetleri sunmaktadır.


creamake logo

CREAMAKE E-Ticaret Ajansı

Emek Mah.Yeşilırmak Cad. Aksu Plaza No:5/20, Kepez/Antalya

Tel: 0850 309 1457  | info@creamake.com

creamake.com

Creamake E-ticaret Ajansı, ürettiği benzersiz e-ticaret çözümleriyle firmanızı dijital anlamda yeni bir boyuta taşır. Ürünlerinizin sesini dijital pazarda doğru kitleye duyurup satışlarınızı artırmayı hedefler. Firmanızın dijital pazardaki payını arttırmakla kalmayıp rekabet gücünü maksimum seviyeye yükseltir. Creamake E-ticaret Ajansı; E-ticaret Danışmanlığı, E-ihracat Danışmanlığı, Dijital Reklam Yönetimi, Arama Motoru Optimizasyonu, E-ticaret Sitesi Kurulumu, Sosyal Medya Yönetimi ve Pazaryeri Yönetimi alanında hizmetler vermektedir.


crm medya

CRM Medya

Barış Mahallesi Belediye Caddesi Ginza Lavinya Park Sitesi A Blok Kat:2 No: 6-7 Beylikdüzü/İstanbul

Tel: 0 (212) 872 84 98  | info@crmmedya.com

crmmedya.com

CRM Medya; 2013 yılında kurulan, 360 derece hizmet veren, sektöründe öncü bir dijital ajanstır. Arama Motoru Reklamları, Sosyal Medya Reklamları, Medya Planlama ve Satın Alma, SEO(Arama Motoru Optimizasyonu), Sosyal Medya İçerik Yönetimi, Tasarım Çalışmaları, Web Sitesi, Yazılım hizmetleri vermektedir.


genio agency

GENIO

İçerenköy Mah. Topçu İbrahim Sok. Quick Tower Sit. No: 8-10D 34752 Ataşehir/İstanbul

Tel: 0 (216) 266 03 37  | info@genio.com.tr

genio.com.tr

2015 yılında başta kreatif ajanslar olmak üzere iletişim alanında çalışan tüm ajanslara kodlama alanında destek vermek amacıyla kurulmuş bir yazılım stüdyosuyuz.

Kurucumuz Yüce Özkan, yazılım alanındaki 20 seneyi aşan deneyimiyle, bankacılık ve finans, tekstil, turizm, güvenlik, bilişim, enerji, inşaat, sağlık, otomotiv, gıda, lojistik, denizcilik, telekomünikasyon ve sanayi sektörlerinden pek çok kurumsal ve köklü firmaya web tasarımı ve yazılımı hizmeti sundu ve iletişim ajanslarına da yazılım danışmanlığı yaptı.

GENIO olarak biz de, müşterilerimizin akıllı işlerine, akıllı kodlar yazan, akıllı yazılımcılarız. Kafamıza göre değil, ihtiyacı düşünerek kod yazarız. İşimizi (işinizi) zamanında teslim etmek için çok çalışır, zamanlamada verdiğimiz sözü tutarız.


400x200

Hoops

Büyükdere Cad. No:199 K:-1 Levent, İstanbul

Tel: +90 212 951 03 21 | hello@hoops.com.tr

hoops.com.tr

Hoops, markalar için en doğru mecraları belirleyerek en doğru pazarlama kurgularıyla hedef kitlelere ulaşılmasını sağlayan bir 360 derece pazarlama iletişimi ajansıdır.

Hoops İstanbul, Budapeşte ve Malmö’de bulunan ofisleri ile pazarlama dünyasında markanızın sesini daha fazla duyurmak, markanıza ait etkileyici içerikler geliştirmek için faaliyet göstermektedir.

Sosyal Medya, Kreatif, Web Tasarım, Video Prodüksiyon, Medya Satınalma, İçerik Pazarlama, Stratejik Danışmanlık hizmetleri vermektedir.


linafon pazarlama türkiye

Linafon

Maslak Mah. Ahi Evran Cad. No:4/542 B Blok, 42 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Tel: 0850 308 96 73 | info@linafon.com

linafon.com

Linafon 360° Pazarlama ve İletişim Ajansı olarak dijital işler‘de çözümler üretiyoruz. Müşterilerimize 360 Derece Tam Hizmet, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Strateji, Kreatif İçerik Çözümleri, Yazılım ve UI/UX Hizmeti, Prodüksiyon ve Medya Planlama Hizmet vermekteyiz. Özetle “Doğamız merak, kaynağımız veri, aracımız teknoloji, özgünlüğümüz tasarım ve amacımız iletişim.” Bir dijital ajanstan çok daha fazlasıyız.


marketing house

Marketing House

Yeşilbağlar Mah. Kaptan Sk. Metrowin Tower No:17/93 Kartal, İstanbul

Tel: 0850 777 00 37 | info@eyula.com

eyula.com

Global marketing ve PR ajansı olarak 2015 yılından beri İstanbul, Antalya, Cambridge ve New York ofislerimizde global şirketlere 8 dilde ve 360 derece hizmetler sunuyoruz. PR, SEM & Performans Pazarlama, Medya Planlama ve Satın Alma, SMM, Video Prodüksiyon, Web Tasarım ve Geliştirme, SEO ve Grafik Tasarım.


roible ajans

ROIBLE

Zühtüpaşa Mah. Bağdat Cad. Yolaç Plaza, D:No:32/304, 34724 Kadıköy/İstanbul

Tel: 0216 606 1528 | info@roible.com

roible.com

ROIBLE, kendisini Organik Büyüme Ajansı olarak tanımlayan dijital bir ajanstır. Sonuç odaklı çalışarak, uygulamadan nihai raporlama aşamalarına kadar tüm SEO maliyet ve aksiyonlarını içeren anahtar teslim hizmetler sunuyoruz. ROIBLE’ın nasıl çalıştığını tanımlayan 4 temel prensip vardır: veri odaklı pazarlama, fiyat performans ücretlendirme, şeffaf yönetim ve etkili pazarlama.


roipublic ajans

ROIPUBLIC

Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. Istanbloom Plaza. No:16-1 Kat:5 D:47 Şişli / İstanbul

Tel: 0212 285 90 10 | hello@roipublic.com

roipublic.com

Google, Facebook ve Yandex’in en üst seviye partnerliğine sahip (Premier Partner) olan ROIPUBLIC kurulduğu 2012 yılından itibaren Türkiye’nin lider markalarının dijital pazarlama çalışmalarını yürütmüş ve tamamen ROI (Return on Investment) odaklı optimizasyon yaparak markalarının karlılığını arttırmayı başarmıştır. Dijital reklam, SEO ve Web Analiz hizmeti sunmaktadır. Karaca, Vadi İstanbul, Logo Yazılım ve Etstur markaları ile Google Başarı Hikayesi yayınlanmıştır.


survivor

Survivor

Fulya Mah. Büyükdere Caddesi No:64 K:6 D:15 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul

Tel: +90 (850) 840 6452 | info@survivor.com.tr

survivor.com.tr

Survivor Dijital, dinamik, çok yönlü ve tam hizmet veren bir dijital pazarlama ajansıdır. Bir çok farklı sektörde, hem perakende hem de B2B alanında, her büyüklükteki şirkete yardımcı olmak için gerekli deneyime ve uzman ekiplere sahiptir. Ajans sabit kadrolarına ek olarak, müşterilerilerinin işine en uygun kadrolardan oluşturulmuş, agile proje ekipleri ile çalışmaktadır. Bu sayede müşterilerinin anlık isteklerine çok hızlı yanıt verebilen hızlı ve dinamik bir dijital ajans hizmeti sunabiliyorlar.


ZEO

Osmanağa Mahallesi, Gaziosmanpaşa Sokak No: 12 Kadıköy / İSTANBUL

Tel: 0 216 336 90 37 | hello@zeo.org

zeo.org

SEO ve dijital pazarlama ajansı Zeo Agency SEO, SEM, Performans Pazarlama ve İçerik Pazarlaması alanlarında hizmet veriyor. 2013 yılından beri her yıl Doğu Avrupa ile MENA bölgesinin en büyük dijital pazarlama etkinliği olan Digitalzone’u düzenliyor. 2017 MENA Search Awards’da MENA bölgesinin En İyi SEO Ajansı Ödülü ile birlikte toplamda 4 ödül alan Zeo, UK Search Awards 2019 kapsamında ise ‘Best Health Campaign’ kategorisinde birinci oldu.