Dijital Pazarlama Ajansları 2021

Dijital Pazarlama Ajansları

Dijital Pazarlama Ajansları

Dijital Pazarlama Ajansları iletişim bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Pazarlama Türkiye’de sadece hizmet kalitesi yüksek, deneyimli dijital pazarlama ajanslarına yer verilmektedir.


Adflex Medya

Barbaros Mah. Ardıç Sok. Varyap Meridian G2 Blok No:4 K:1 D:5 Ataşehir, İstanbul

Tel: 0 850 939 94 08 | info@adflex.com.tr

adflex.com.tr

Hikayemiz markaların değişen ve yenilenen iletişim yöntemlerine adapte olmalarını sağlayarak Yeni Nesil İletişim Çözümleri sunmak amacıyla başladı. Bugün Kreatif Strateji, Medya İletişimi, SEO, Sosyal Medya İtibar Yönetimi ve Dijital PR başlıklarında 360 derece hizmet veren tam hizmet ajansı olarak markalara hizmet vermekteyiz.


Altavia Dekatlon

Acıbadem Mah. Çeçen Sok. Akasya Kent Kule 25A – A2 Blok Kat:34 D:238 Üsküdar /İSTANBUL

Tel: +90 216 629 91 94 | start@altavia-dekatlon.com

altavia-dekatlon.com

Altavia Dekatlon çok uluslu ve çok kültürlü yaratıcı bakış açısı ve 360 derece üst düzey hizmet anlayışı ile müşterilerinin tüm iletişim ihtiyaçları için onlara çözüm ortağı oluyor. Türkiye’nin ilk ve en büyük uluslararası dijital pazarlama ajansı olarak tek bir noktadan 30 ülkede ve 25’ten fazla lokal dilde sosyal medya hesap yönetimi ve entegre dijital iletişim projeleri gerçekleştiren Altavia Dekatlon bu alanda büyük fark yaratıyor.


ahtapot logo

Ahtapot Sosyal Medya

Gülbahar Mah. Avni Dilligil Sok. Çelik İş Merkezi A Blok No:11 D:19 Şişli / İstanbul

Tel: 0(212) 212 32 33 | info@ahtapotsm.com

ahtapot.com.tr

Markalarımıza sosyal medya yönetimi, dijital reklam ve grafik tasarım konularında hizmet veriyoruz.


Clicks’us Digital

Mecidiyeköy Mah. Hark Sok. No:17 D:18 İstanbul

Tel: 0 212 951 00 69 | hello@clicksus.com

clicksus.com

Clicks’us Digital 2016 yılında kurulan ve 360 derece hizmet veren bir dijital performans ajansıdır. Kaybolma, görün! mottosuyla yola çıkan Clicks’us, müşterileriniz sizi aradığında zirvede yer almanızı ve dijitalde kaybolmamanızı sağlayarak sizi sevilen bir marka haline getirecek!


ROIBLE

Rasimpaşa Mah. Derya İş Merkezi No:13/140 Kadıköy, İstanbul

Tel: 0 850 255 0764 | info@roible.com

roible.com

ROIBLE, performans odaklı ve danışman misyonlu bir dijital pazarlama ajansıdır. Silk and Cashmere, Smartpro Akademi, Formassist gibi pek çok markaya, başta SEO olmak üzere SEM, sosyal medya pazarlama ve özel yazılım hizmetleri sunmaktadır.


roipublic

ROIPUBLIC

Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. Istanbloom Plaza. No:16-1 Kat:5 D:47 Şişli / İstanbul

Tel: 0212 285 90 10 | hello@roipublic.com

roipublic.com

Google, Facebook ve Yandex’in en üst seviye partnerliğine sahip (Premier Partner) olan ROIPUBLIC kurulduğu 2012 yılından itibaren Türkiye’nin lider markalarının dijital pazarlama çalışmalarını yürütmüş ve tamamen ROI (Return on Investment) odaklı optimizasyon yaparak markalarının karlılığını arttırmayı başarmıştır. Dijital reklam, SEO ve Web Analiz hizmeti sunmaktadır. Karaca, Vadi İstanbul, Logo Yazılım ve Etstur markaları ile Google Başarı Hikayesi yayınlanmıştır.


ZEO

Osmanağa Mahallesi, Gaziosmanpaşa Sokak No: 12 Kadıköy / İSTANBUL

Tel: 0 216 336 90 37 | hello@zeo.org

zeo.org

SEO ve dijital pazarlama ajansı Zeo Agency SEO, SEM, Performans Pazarlama ve İçerik Pazarlaması alanlarında hizmet veriyor. 2013 yılından beri her yıl Doğu Avrupa ile MENA bölgesinin en büyük dijital pazarlama etkinliği olan Digitalzone’u düzenliyor. 2017 MENA Search Awards’da MENA bölgesinin En İyi SEO Ajansı Ödülü ile birlikte toplamda 4 ödül alan Zeo, UK Search Awards 2019 kapsamında ise ‘Best Health Campaign’ kategorisinde birinci oldu.


Webolizma

Yeşilce Mah. Dalgıç Sk. No: 3 /5 Kat: 1 Kağıthane, İstanbul

Tel: 0 212 963 02 37 | info@webolizma.com

Webolizma.com

Webolizma 20 yılı aşkın tecrübesiyle en doğru stratejileri uygulayarak hedef kitlenize doğrudan ulaşmanızı sağlar. Türkiye’de Google Premier Partner rozetini almaya hak kazanmış ilk şirketler arasında yer alarak; dijital reklam hizmetleri, sosyal medya yönetimi, internet sitesi tasarımı ve yazılımı, e-ticaret sitesi tasarımı, yazılımı ve entegrasyonları, mobil uygulama geliştirme ve web tabanlı uygulama geliştirme alanlarında sizi rakiplerinizden bir adım ön plana çıkartır. Webolizma, markanızın ihtiyacı olan SEO hizmetini veren 360 derece dijital performans ajansı kimliğiyle fark yaratır!