E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

SEM & SEO Ajansları 2023

SEO Ajansları

SEM & SEO Ajansları

SEM & SEO Ajansları iletişim bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Pazarlama Türkiye’de sadece hizmet kalitesi yüksek, deneyimli ajanslara yer verilmektedir.


Adflex Medya

Barbaros Mah. Ardıç Sok. Varyap Meridian G2 Blok No:4 K:1 D:5 Ataşehir, İstanbul

Tel: 0 850 939 94 08 | info@adflex.com.tr

adflex.com.tr

Hikayemiz markaların değişen ve yenilenen iletişim yöntemlerine adapte olmalarını sağlayarak Yeni Nesil İletişim Çözümleri sunmak amacıyla başladı. Bugün Kreatif Strateji, Medya İletişimi, SEO, Sosyal Medya İtibar Yönetimi ve Dijital PR başlıklarında 360 derece hizmet veren tam hizmet ajansı olarak markalara hizmet vermekteyiz.


clicksus

Clicksus

Hürriyet Mahallesi, Dr. Cemil Bengü Cd. Çağlayan, Mint Metro Plaza, No:4 D:3, 34381 Kâğıthane/İstanbul

Tel: 0 (212) 951 00 69  | hello@clicksus.com

clicksus.com

Clicks’us Digital, 2016 yılında kurulan ve 360 derece hizmet veren bir dijital performans ajansıdır. ”Kaybolma, görün!” mottosuyla yola çıkan Clicks’us, müşterileriniz sizi aradığında zirvede yer almanızı ve dijitalde kaybolmamanızı sağlayarak sizi sevilen bir marka haline getirecek. SEO Yönetimi , Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, Web Tasarımı hizmetleri sunmaktadır.


crm medya

CRM Medya

Barış Mahallesi Belediye Caddesi Ginza Lavinya Park Sitesi A Blok Kat:2 No: 6-7 Beylikdüzü/İstanbul

Tel: 0 (212) 872 84 98  | info@crmmedya.com

crmmedya.com

CRM Medya; 2013 yılında kurulan, 360 derece hizmet veren, sektöründe öncü bir dijital ajanstır. Arama Motoru Reklamları, Sosyal Medya Reklamları, Medya Planlama ve Satın Alma, SEO(Arama Motoru Optimizasyonu), Sosyal Medya İçerik Yönetimi, Tasarım Çalışmaları, Web Sitesi, Yazılım hizmetleri vermektedir.


genio agency

GENIO

İçerenköy Mah. Topçu İbrahim Sok. Quick Tower Sit. No: 8-10D 34752 Ataşehir/İstanbul

Tel: 0 (216) 266 03 37  | info@genio.com.tr

genio.com.tr

2015 yılında başta kreatif ajanslar olmak üzere iletişim alanında çalışan tüm ajanslara kodlama alanında destek vermek amacıyla kurulmuş bir yazılım stüdyosuyuz.

Kurucumuz Yüce Özkan, yazılım alanındaki 20 seneyi aşan deneyimiyle, bankacılık ve finans, tekstil, turizm, güvenlik, bilişim, enerji, inşaat, sağlık, otomotiv, gıda, lojistik, denizcilik, telekomünikasyon ve sanayi sektörlerinden pek çok kurumsal ve köklü firmaya web tasarımı ve yazılımı hizmeti sundu ve iletişim ajanslarına da yazılım danışmanlığı yaptı.

GENIO olarak biz de, müşterilerimizin akıllı işlerine, akıllı kodlar yazan, akıllı yazılımcılarız. Kafamıza göre değil, ihtiyacı düşünerek kod yazarız. İşimizi (işinizi) zamanında teslim etmek için çok çalışır, zamanlamada verdiğimiz sözü tutarız.


dp 1 1

GROUP DP

Eski Büyükdere Caddesi Maslak İş Merkezi, No: 37, Kat: 3, 34416 Sarıyer/İstanbul

Tel: 0212 211 32 00 | info@groupdp.net

groupdp.net

2014 yılında kurulan ve reklam sektöründe 360 derece hizmet sunan Group DP her biri kendi alanında uzman 75 kişilik kadrosuyla yerel ve global birçok önemli firmaya hizmet veriyor. Group DP çatısı altında 3 alt marka yer alıyor.

Yaratıcılığın ön planda olduğu Brandlift alt markasında Digital & Offline Creative, Senaryo & Film, Creative Strategy, Social Media & Monitoring, Influencer Marketing, Branding, Kurumsal Kimlik, İçerik Üretimi ve Video Prodüksiyon hizmetleri yer alıyor.

Data’nın ön planda olduğu Uplift alt markası içinde Dijital Medya Stratejisi, Performans Pazarlama, SEO & ASO, Programmatic & Medya Satın Alma, Analytics, CRO & Growth, Pazarlama Otomasyonu Teknolojileri hizmetleri bulunuyor. Deneyimin kilit olduğu PUX alt markası ise, UX Design, UI Design, Information Architecture, Servis Tasarımı, Kullanılabilirlik Analizi, Müşteri Deneyimi Haritası, Conversion Rate Optimization ve Mobil & Web Uygulama Geliştirme hizmetlerinden oluşuyor.


Hostamedia

Levent Mahallesi, Şakayıklı Sokak No:25 Levent, İstanbul

Tel: 0212 347 07 12 | info@hostamedia.com

hostamedia.com

Hostamedia, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre belirlediği stratejiler doğrultusunda; web tasarımı ve yazılımı, mobil site tasarımı ve yazılımı, kullanıcı arayüzü tasarımı (ATM, digital signage, kiosk), mobil uygulama geliştirme, SEO, SEM, içerik geliştirme, kullanıcı deneyimi tasarımı, sosyal medya yönetimi, kurum kimliği tasarımı gibi farklı çözümler sunmakta, E-ticaret Sistemleri, İçerik Yönetim Sistemleri (CMS) gibi çeşitli web tabanlı yazılım projeleri geliştirmektedir.


roible ajans

ROIBLE

Zühtüpaşa Mah. Bağdat Cad. Yolaç Plaza, D:No:32/304, 34724 Kadıköy/İstanbul

Tel: 0850 255 0764 | info@roible.com

roible.com

ROIBLE, kendisini Organik Büyüme Ajansı olarak tanımlayan dijital bir ajanstır. Sonuç odaklı çalışarak, uygulamadan nihai raporlama aşamalarına kadar tüm SEO maliyet ve aksiyonlarını içeren anahtar teslim hizmetler sunuyoruz. ROIBLE’ın nasıl çalıştığını tanımlayan 4 temel prensip vardır: veri odaklı pazarlama, fiyat performans ücretlendirme, şeffaf yönetim ve etkili pazarlama.


roipublic

ROIPUBLIC

Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. Istanbloom Plaza. No:16-1 Kat:5 D:47 Şişli / İstanbul

Tel: 0212 285 90 10 | hello@roipublic.com

roipublic.com

Google, Facebook ve Yandex’in en üst seviye partnerliğine sahip (Premier Partner) olan ROIPUBLIC kurulduğu 2012 yılından itibaren Türkiye’nin lider markalarının dijital pazarlama çalışmalarını yürütmüş ve tamamen ROI (Return on Investment) odaklı optimizasyon yaparak markalarının karlılığını arttırmayı başarmıştır. Dijital reklam, SEO ve Web Analiz hizmeti sunmaktadır. Karaca, Vadi İstanbul, Logo Yazılım ve Etstur markaları ile Google Başarı Hikayesi yayınlanmıştır.


ZEO

Osmanağa Mahallesi, Gaziosmanpaşa Sokak No: 12 Kadıköy / İSTANBUL

Tel: 0 216 336 90 37 | hello@zeo.org

zeo.org

SEO ve dijital pazarlama ajansı Zeo Agency SEO, SEM, Performans Pazarlama ve İçerik Pazarlaması alanlarında hizmet veriyor. 2013 yılından beri her yıl Doğu Avrupa ile MENA bölgesinin en büyük dijital pazarlama etkinliği olan Digitalzone’u düzenliyor. 2017 MENA Search Awards’da MENA bölgesinin En İyi SEO Ajansı Ödülü ile birlikte toplamda 4 ödül alan Zeo, UK Search Awards 2019 kapsamında ise ‘Best Health Campaign’ kategorisinde birinci oldu.


Webolizma

Yeşilce Mah. Dalgıç Sk. No: 3 /5 Kat: 1 Kağıthane, İstanbul

Tel: 0 212 963 02 37 | info@webolizma.com

Webolizma.com

Webolizma 20 yılı aşkın tecrübesiyle en doğru stratejileri uygulayarak hedef kitlenize doğrudan ulaşmanızı sağlar. Türkiye’de Google Premier Partner rozetini almaya hak kazanmış ilk şirketler arasında yer alarak; dijital reklam hizmetleri, sosyal medya yönetimi, internet sitesi tasarımı ve yazılımı, e-ticaret sitesi tasarımı, yazılımı ve entegrasyonları, mobil uygulama geliştirme ve web tabanlı uygulama geliştirme alanlarında sizi rakiplerinizden bir adım ön plana çıkartır. Webolizma, markanızın ihtiyacı olan SEO hizmetini veren 360 derece dijital performans ajansı kimliğiyle fark yaratır!


Türkiye’de hizmet kalitesi yüksek ve deneyimli SEO ajansları listelenmektedir.

SEO Ajans rehberine kayıt olmak için başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru yapan firma incelendikten sonra uygun görüldüğü taktirde rehbere eklenecektir. Başvuru yapmak için iletisim@pazarlamaturkiye.com adresine mail atabilirsiniz.

  1. Potansiyel SEO ajansınız ile detaylı bir görüşme gerçekleştirin.
  2. Referanslarını kontrol edin.
  3. Teknik bir audit talep edin

Markalaşma ve marka görünürlülüğü için SEO yaptırmalısınız. Şirketinizin arama sonuçlarındaki güvenililirliği için SEO Yaptırmalısınız. Web sitenize organik olarak trafik sağlamak için SEO yaptırmalısınız. Yüksek reklam getirileri ve tüketici iç görüleri için mutlaka SEO yaptırmalısınız. SEO Hizmeti satın almak için Ajans SEO Rehberimizde yer alan firmaları inceleyebilir, iletişime geçebilirsiniz.