E-Ticaret Ajansları 2024

E-Ticaret Ajansları
E-Ticaret Ajansları

E-Ticaret Ajansları iletişim bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Pazarlama Türkiye’de sadece hizmet kalitesi yüksek, deneyimli e-ticaret ajanslarına yer verilmektedir.


ahtapot logo

Ahtapot Sosyal Medya

Gülbahar Mah. Avni Dilligil Sok. Çelik İş Merkezi A Blok No:11 D:19 Şişli / İstanbul

Tel: 0(212) 212 32 33 | info@ahtapotsm.com

ahtapot.com.tr

Ahtapot Sosyal Medya, Abdi İbrahim Tüketici Sağlığı bünyesindeki 12 farklı markanın yanı sıra; Aydın Doğan Vakfı, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Darüşşafaka Cemiyeti, DB Schenker Arkas, DeFacto Europe, Ducray, Eau Thermale Avène, Endeksa, MADO, Mapfre Sigorta, Mitsubishi Heavy Klima, Selfit, NAKO ve WWF-Türkiye gibi pek çok değerli markanın ve kurumun dijital & kreatif çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Markanızı başarıya ulaştıracak sosyal medya yönetimi, kreatif tasarım, dijital reklam yönetimi, video prodüksiyon, fotoğraf çekimi ve monitoring gibi ihtiyaçlarınızın çözümü için Ahtapot Sosyal Medya’nın deneyimli ve kreatif ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


bossy digital

Bossy Digital

Esentepe mah. Talatpaşa cad. No:5 İç Kapı No: 1 Levent/ Şişli/İstanbul

Tel: 0 262 244 41 20  | hello@bossydigital.com

bossydigital.com

BossyDigital, mesajlarını daha verimli bir şekilde yaymak ve cirosunu artırmak isteyen işletmelere 360° dijital reklamcılık, SEO, sosyal medya yönetimi, grafik tasarım, web tasarımı, sms ve e-posta pazarlaması hizmetleri sunan bir dijital pazarlama ajansıdır. 

Ekibimiz, dönüşümlere odaklanarak büyük/küçük işletmeler ve startup’lar için özel çözümler sunar. Markamızın sorunlarını ve ihtiyaçlarını iyice anlayarak tamamen özel çözümler geliştiriyor ve müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz.


b9creative

B9 Creative

Büyükdere Caddesi No:199, Levent 199, İstanbul, 34330 İstanbul

Tel: –  | hello@b9creative.com

b9creative.com

B9 Creative, çok kanallı pazarlama çözümleri sunan; doğru marka konumlaması, yıllık iletişim stratejileri ve yaratıcı tasarım yoluyla markanızı yükseltmeye yönelik doğru adımlar atan bir dijital pazarlama ajansıdır.

Markaların dijital stratejiler, UI&UX Tasarımlar, Prodüksiyon, PR & Influencer yayılmalar, Web siteleri, Mobil Uygulamalar ve kreatif bütün içerikler dahil olmak üzere olağanüstü dijital deneyimler yaşaması için markalarla işbirliği içinde çalışıyoruz.


clicksus

Clicksus

Hürriyet Mahallesi, Dr. Cemil Bengü Cd. Çağlayan, Mint Metro Plaza, No:4 D:3, 34381 Kâğıthane/İstanbul

Tel: 0 (212) 951 00 69  | hello@clicksus.com

clicksus.com

Clicks’us Digital, 2016 yılında kurulan ve 360 derece hizmet veren bir dijital performans ajansıdır. ”Kaybolma, görün!” mottosuyla yola çıkan Clicks’us, müşterileriniz sizi aradığında zirvede yer almanızı ve dijitalde kaybolmamanızı sağlayarak sizi sevilen bir marka haline getirecek. SEO Yönetimi , Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, Web Tasarımı hizmetleri sunmaktadır.

Clicks’us Digital, 2016 yılında kurulan ve 360 derece hizmet veren bir dijital performans ajansıdır. ”Kaybolma, görün!” mottosuyla yola çıkan Clicks’us, müşterileriniz sizi aradığında zirvede yer almanızı ve dijitalde kaybolmamanızı sağlayarak sizi sevilen bir marka haline getirecek. SEO Yönetimi , Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, Web Tasarımı hizmetleri sunmaktadır.


creamake logo

CREAMAKE E-Ticaret Ajansı

Emek Mah.Yeşilırmak Cad. Aksu Plaza No:5/20, Kepez/Antalya

Tel: 0850 309 1457  | info@creamake.com

creamake.com

Creamake E-ticaret Ajansı, ürettiği benzersiz e-ticaret çözümleriyle firmanızı dijital anlamda yeni bir boyuta taşır. Ürünlerinizin sesini dijital pazarda doğru kitleye duyurup satışlarınızı artırmayı hedefler. Firmanızın dijital pazardaki payını arttırmakla kalmayıp rekabet gücünü maksimum seviyeye yükseltir. Creamake E-ticaret Ajansı; E-ticaret Danışmanlığı, E-ihracat Danışmanlığı, Dijital Reklam Yönetimi, Arama Motoru Optimizasyonu, E-ticaret Sitesi Kurulumu, Sosyal Medya Yönetimi ve Pazaryeri Yönetimi alanında hizmetler vermektedir.


diverseffect logo 2

Diverseffect

Büyükdere Caddesi Loft Residance No:201 Kat:2 D: 42 Levent / İstanbul

Tel: 0 212 982 80 65  | info@diverseffect.com

diverseffect.com

Diverseffect reklam ajansı olarak uzman kreatif, tasarım ve yazılım ekibimizle, hızlı ve güvenli bir şekilde başarıya ulaşmanız için çözümler sunuyoruz. Markanızı dijitalde öne çıkarmak veya tüm yaratıcı ihtiyaçlarınızı karşılamak isterseniz, deneyimli ekibimizle birlikte çalışarak 360° kreatif ajans hizmetimizle başarıya ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasında web tasarımı, yazılım geliştirme, dijital pazarlama, içerik oluşturma, sosyal medya yönetimi, grafik tasarım ve marka yönetimi gibi birçok alan bulunuyor. Her bir hizmetimizi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak ve onların hedeflerine uygun çözümler sunmak için özelleştiriyoruz.

Çalıştığınız Markalar: Kelebek Mobilya Kale Seramik, A101, Uğur Okulları, King Küçük Ev Aletleri, Yiğit Akü, Berghoff Türkiye, Okulistik, Kimpack, Şua İnşaat, FKB, kelebek Mutfak, Buzdağı Su, Nursanlar Holding


genio agency

GENIO

İçerenköy Mah. Topçu İbrahim Sok. Quick Tower Sit. No: 8-10D 34752 Ataşehir/İstanbul

Tel: 0 (216) 266 03 37  | info@genio.com.tr

genio.com.tr

2015 yılında başta kreatif ajanslar olmak üzere iletişim alanında çalışan tüm ajanslara kodlama alanında destek vermek amacıyla kurulmuş bir yazılım stüdyosuyuz.

Kurucumuz Yüce Özkan, yazılım alanındaki 20 seneyi aşan deneyimiyle, bankacılık ve finans, tekstil, turizm, güvenlik, bilişim, enerji, inşaat, sağlık, otomotiv, gıda, lojistik, denizcilik, telekomünikasyon ve sanayi sektörlerinden pek çok kurumsal ve köklü firmaya web tasarımı ve yazılımı hizmeti sundu ve iletişim ajanslarına da yazılım danışmanlığı yaptı.

GENIO olarak biz de, müşterilerimizin akıllı işlerine, akıllı kodlar yazan, akıllı yazılımcılarız. Kafamıza göre değil, ihtiyacı düşünerek kod yazarız. İşimizi (işinizi) zamanında teslim etmek için çok çalışır, zamanlamada verdiğimiz sözü tutarız.


400x200

Hoops

Büyükdere Cad. No:199 K:-1 Levent, İstanbul

Tel: +90 212 951 03 21 | hello@hoops.com.tr

hoops.com.tr

Hoops, markalar için en doğru mecraları belirleyerek en doğru pazarlama kurgularıyla hedef kitlelere ulaşılmasını sağlayan bir 360 derece pazarlama iletişimi ajansıdır.

Hoops İstanbul, Budapeşte ve Malmö’de bulunan ofisleri ile pazarlama dünyasında markanızın sesini daha fazla duyurmak, markanıza ait etkileyici içerikler geliştirmek için faaliyet göstermektedir.

Sosyal Medya, Kreatif, Web Tasarım, Video Prodüksiyon, Medya Satınalma, İçerik Pazarlama, Stratejik Danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Linafon

Maslak Mah. Ahi Evran Cad. No:4/542 B Blok, 42 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Tel: 0850 308 96 73 | info@linafon.com

linafon.com

Linafon 360 Derece İletişim Ajansı olarak, markanız için güçlü ve etkili iletişim çözümleri sunuyoruz. Amacımız, markanızı veri odaklı iletişim stratejileri ile başarıya ulaştırmak. Tecrübeli ve dinamik ekibimiz ile her kampanyaya özgün çözümler sunuyoruz. Markanız için yeni başarı hikayenizi birlikte yazmak için buradayız.


marketing house

Marketing House

Yeşilbağlar Mah. Kaptan Sk. Metrowin Tower No:17/93 Kartal, İstanbul

Tel: 0850 777 00 37 | info@eyula.com

eyula.com

Global marketing ve PR ajansı olarak 2015 yılından beri İstanbul, Antalya, Cambridge ve New York ofislerimizde global şirketlere 8 dilde ve 360 derece hizmetler sunuyoruz. PR, SEM & Performans Pazarlama, Medya Planlama ve Satın Alma, SMM, Video Prodüksiyon, Web Tasarım ve Geliştirme, SEO ve Grafik Tasarım.


pazanova pazarlamaturkiye

Pazanova

Sur Yapı Exen Residence Tantavi Mah. Estergon Cad. F Blok K:18 D:220 Ümraniye/İstanbul 34764

Tel: 0555 640 62 03 | info@pazanova.com

pazanova.com/

2015 yılında kurulan ajansımız; Google Ads yönetimi, sosyal medya reklam yönetimi, web site/landing page kurulumu, dönüşüm optimizasyonu/veri analizi ve dijital tasarım yönetimi gibi alanlarda hizmet vermektedir. 50’nin üzerinde markanın dijital pazarlama danışmanlığını üstlenmiş bir ajans olarak, müşterilerimize çözüm odaklı ve sürdürülebilir bir yaklaşımla hizmet vermekteyiz. Önceliğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamak ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır. Bu nedenle hizmetlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirir ve iş birliği içinde çalışırız.

Çalıştığımız Markalar; Hitachi, Acıbadem, Türksat, Yataş Grup, Divanev, Enza Home, Yataş Bedding, Şikayetvar, Johnson Controls, iRobot, Meizu, Hospitadent, EMP Clinics


roible ajans

ROIBLE

Zühtüpaşa Mah. Bağdat Cad. Yolaç Plaza, D:No:32/304, 34724 Kadıköy/İstanbul

Tel: 0216 606 1528 | info@roible.com

roible.com

ROIBLE, kendisini Organik Büyüme Ajansı olarak tanımlayan dijital bir ajanstır. Sonuç odaklı çalışarak, uygulamadan nihai raporlama aşamalarına kadar tüm SEO maliyet ve aksiyonlarını içeren anahtar teslim hizmetler sunuyoruz. ROIBLE’ın nasıl çalıştığını tanımlayan 4 temel prensip vardır: veri odaklı pazarlama, fiyat performans ücretlendirme, şeffaf yönetim ve etkili pazarlama.


roipublic ajans

ROIPUBLIC

Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. Istanbloom Plaza. No:16-1 Kat:5 D:47 Şişli / İstanbul

Tel: 0212 285 90 10 | hello@roipublic.com

roipublic.com

Google, Facebook ve Yandex’in en üst seviye partnerliğine sahip (Premier Partner) olan ROIPUBLIC kurulduğu 2012 yılından itibaren Türkiye’nin lider markalarının dijital pazarlama çalışmalarını yürütmüş ve tamamen ROI (Return on Investment) odaklı optimizasyon yaparak markalarının karlılığını arttırmayı başarmıştır. Dijital reklam, SEO ve Web Analiz hizmeti sunmaktadır. Karaca, Vadi İstanbul, Logo Yazılım ve Etstur markaları ile Google Başarı Hikayesi yayınlanmıştır.


siradisi logo siyah zemin 1

Sıradışı Digital Experience Studio

İstanbul Ofis; Levent 199 Plaza Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No:199. Şişli – İstanbul 

Ankara Ofis; Next Level Ofis Kızılırmak Mah.Dumlupınar Bulvarı Zemin Kat Çankaya Ankara 

Eskişehir Ofis : İsmet İnönü Cad. No: 58/10 Tepebaşı Eskişehir.

Tel: 0850 304 33 34 | info@siradisidigital.com

siradisidigital.com

Çevrimdışından çevrimiçine, iddialı işletmelerin, güçlü markalar oluşturmalarına ve geliştirmelerine yardımcı olmaktayız. Hedeflerinizi tamamlayan güçlü pazarlama iletişimleri ve dijital çözümler yaratmakta uzmanız. Sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz ve markanızın geleceğini birlikte şekillendirmek için sabırsızlanıyoruz. Markanızın beklentilerini hayata geçirmek için şimdi yola çıkma vakti.

Sağlık sektöründe klinik ve doktorların kişisel markalaşması, 360 derece iletişimi çalışmaları, sağlık turizmi odaklı dijital pazarlama çalışmaları ve İnşaat sektörü odaklı marka konut projelerinin geliştirilmesinde ve 3d Mimari Modelleme ve 3d animasyon çalışmalarının hazırlanmasını gerçekleştiriyoruz.


survivor

Survivor

Fulya Mah. Büyükdere Caddesi No:64 K:6 D:15 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul

Tel: +90 (850) 840 6452 | info@survivor.com.tr

survivor.com.tr

Survivor Dijital, dinamik, çok yönlü ve tam hizmet veren bir dijital pazarlama ajansıdır. Bir çok farklı sektörde, hem perakende hem de B2B alanında, her büyüklükteki şirkete yardımcı olmak için gerekli deneyime ve uzman ekiplere sahiptir. Ajans sabit kadrolarına ek olarak, müşterilerilerinin işine en uygun kadrolardan oluşturulmuş, agile proje ekipleri ile çalışmaktadır. Bu sayede müşterilerinin anlık isteklerine çok hızlı yanıt verebilen hızlı ve dinamik bir dijital ajans hizmeti sunabiliyorlar.

Türkiye’de hizmet kalitesi yüksek E-Ticaret Ajansları listelenmektedir.

E-Ticaret Ajans rehberine kayıt olmak için başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru yapan firma incelendikten sonra uygun görüldüğü taktirde rehbere eklenecektir. Başvuru yapmak için iletisim@pazarlamaturkiye.com adresine mail atabilirsiniz.