İmtiyaz Sahibi

Ender Satıcı
ender@pazarlamaturkiye.com

Genel Yayın Yönetmeni

Ender Satıcı
ender@pazarlamaturkiye.com

Yazı İşleri Müdürü

Tuğçe Çotuk
tugce@pazarlamaturkiye.com

Editörler

Baki Parlak
baki@pazarlamaturkiye.com
Büşra Kul
busra@pazarlamaturkiye.com
Ecem Çakıcılar
ecem@pazarlamaturkiye.com
Gizem Uzun
gizem@pazarlamaturkiye.com
Gökçem Yamak
gokcem@pazarlamaturkiye.com
Selin Pektaş
selin@pazarlamaturkiye.com
Yasemin Akan
yasemin@pazarlamaturkiye.com

Hukuk Danışmanı

Av. Kübra Uzar

hukuk@pazarlamaturkiye.com

Reklam Yayın Müdürü
Ender Satıcı
ender@pazarlamaturkiye.com

Yönetim Kurulu

Tuğçe Çotuk

Doruk Ercan

H.Alper Koç

Süheyla İpek

Aslı Satılmış

Etkinlik Koordinatörü

Buğçe Onur

bugce@pazarlamaturkiye.com

Pazarlama Türkiye Ekibi

Ahmet Uyar

H. Alper Koç

Aslı Satılmış

Büşra Kul

Can Emir

Çağdaş Polat

Çiğdem Özdemir

Doruk Ercan

Duygu Dağdelen

Ecem Çakıcılar

Erdem Çöplen

Gökçem Yamak

Nilay Şahin

Selen Kartal

Selin Pektaş

Senem Kılıç

Süheyla İpek

Tuğçe Çotuk

Yetkin Bulut

Partner Firmalar

Hosting Sponsoru

Natro

Görsel Tasarım

Bannerlazim.com

Gosocial

Seo Tool Sponsoru

Seo Monitor

Performans Pazarlama Sponsoru

PNC

Video Prodüksiyon Sponsoru

Hareketli Kareler

Adres Bilgileri : H. RIFAT PAŞA MAHALLESİ, YÜZER HAVUZ SK
PERPA TİCARET MERKEZİ
B BLOK 9. KAT MAVİ AVLU NO: 1439
ŞİŞLİ /İSTANBUL

Server Adresi : Gülbahar Mh., Elif Sokak (Gayret Sk.), 34394 Şişli/İstanbul

İletişim : iletisim@pazarlamaturkiye.com
Telefon : 0535 019 07 39

log in

reset password

Back to
log in