45 saniye

Markaların 17 Ağustos Depremi Paylaşımları

ds-damat

17 Ağustos 1999 yılında saat 03:02’de tüm Marmara Bölgesi’nde hissedilen bir depremin tarihi olarak kayıtlara geçti. Çok fazla vatandaşımızı kaybettik, büyük acılara şahit olduk. Bu depremi unutmayan markalara birlikte göz atalım.

1-ÇAĞDAŞ HOLDİNG

Çağdaş Holding, 1999 depremini sosyal medyalarından paylaştıkları görsel ile andı. Paylaştıkları görselin altına; ülkemizin bir daha can ve mal kaybıyla sonuçlanan doğal afetler yaşamamasını diliyor, depreme karşı deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş yapıların can güvenliğini sağladığını önemle hatırlatıyoruz, notunu düştü.

deprem

2-YURTİÇİ KARGO

Yurtiçi Kargo 17 Ağustos gönderilerini video olarak paylaştılar. Videoda saat 03:02 ve #unutmadık hastagi ekrana gelmektedir.

yurtici 1

3-D’S DAMAT

Sosyal medyalarında yayınladıkları video ile 17 Ağustos 1999 depremini andılar. 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi’nde hayatını kaybedenleri rahmetle anıyor, milletimizin böyle bir acıyı bir daha yaşamamasını temenni ediyoruz. Dileklerinde bulundular.

ds

4-YATAŞ

Yataş, fay hattı kırığını andıran resmi ile depremde hayatını kaybedenleri andı. ”Tam 22 yıl önce bugün, hayatımızın en uzun 45 saniyesini yaşadık… Tarifi olmayan o gecede kaybettiğimiz tüm vatandaşlarımızı rahmetle anıyoruz.”

yatas

5-EKOL HOLDİNG

Ekol Holding, yakın zamanda ülkemizde yaşanan sel ve yangın felaketlerine de dikkat çekti. Sosyal medya paylaşımlarının altına ”17 Ağustos 1999’da yaşanan Marmara Depremi’nde hayatını kaybedenleri rahmetle anıyor, yurdumuzda ve dünyada yaşanan tüm afetlerin son bulmasını diliyoruz. ” notunu düştü

ekol holding

6-VAKIF KATILIM

Vakıf Katılım, ”Acımız hala ilk günkü gibi…” sözleriyle 1999 depreminin hazin sonuçlarını hatırladıklarını gösterdi.

vakif katilim

7-İSPARK

45 saniye gibi kısa bir zamanın aslında ne kadar uzun olduğunu hatırladık. İspark yaptığı paylaşımda hayatını kaybedenleri saygıyla anarken böyle bir felaketin bir daha yaşanmamasını ümit ettiklerini bildirdi.

ispark

Hatıra Ormanı Yaptırmış Olan 9 Marka adlı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir