23-27 Mayıs Tarihinde Düzenlenecek Pazarlama Türkiye Zirvesi "Metaverse" Etkinliğine Ücretsiz Katılmak İçin Tıklayın
ana logo getir ve fenerbahce

Getir, Fenerbahçe Spor Kulübünün Sponsoru Oldu

Türkiye’nin gözbebeği unicorn online alışveriş uygulaması Getir. Sponsorluk pazarında bir yeniliğe daha imza attı. Daha önce aldığı 555 milyon dolarlık yatırımla Getir’in değeri 7,5 milyarı doları aşmış ve İngiltere gibi ulusal pazarlara doğru yönelmişti.

getir logo imza torens

Getir şimdi ise gözünü Türkiye’nin spor kulüpleri alanında markalaşmış Fenerbahçe Spor Kulübüne çevirdi. Tarafların anlaşmasıyla, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün online alışveriş uygulaması Getir ile yaptığı iş birliği, bugün yapılan toplantıyla kamuoyuna tanıtıldı.

Tören, Ülker stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu 1907 Tribünü’nde gerçekleştirilirken toplantıya Fenerbahçe yönetim kurulu üyelerinden Burak Kızılhan, Mustafa Danabaş katıldı. Getir yönetim kurulundan ise Tuncay Tütek anlaşmayı imzaladı.

 getir fb imza toreni

Toplantıda söz alan Sn.Tütek şu ifadeleri kullandı:

“İngiltere’de yedi şehirde varız. Fransa, Hollanda, Almanya, İspanya ve İtalya’da faaliyete geçtik. Geçen senelerde pandemiden etkilendik ve sponsorluğumuzu fazla bağıramadık ama bu sezon daha aktif olacağız. Kadın Basketbol Takımımızı, Avrupa’daki performansı ile kendimize yakın bir marka olarak görüyoruz.”

Bu güzel iş birliği sebebiyle hem Getir markasına hem de Fenerbahçe Spor Kulübü ailesine başarılar dileriz.

Getir Tottenham Hotspur’a 3 Yıllık Sponsor Oldu adlı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir