E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
getir-pazarlamaturkiye

Getir Tottenham Hotspur’a 3 Yıllık Sponsor Oldu

Getir, pek çok Avrupa ülkesine de ulaştı. 2021 yılında Türkiye sınırlarını aşmıştı. Ocak 2021 tarihinde İngiltere’de hizmet vermeye başladı.

Getir Ocak ayının başında Londra’ da faaliyete başlamasının ardından; Liverpool, Manchester, Brighton, Birmingham, Cardiff şehirlerine de yayıldı ve böylelikle Avrupa pazarında özellikle de İngiltere pazarında oldukça başarı elde etti. Bu gelişmeler büyük bir sponsorluk hikayesini de beraberinde getirdi.

getir-pazarlamaturkiye

İngiltere liginin en üst ligi olan Premier Lig’in önemli spor kulübü Tottenham Hotspur‘un sponsorluğunu üstlendi. Global sponsorluğunu üstelenen Getir, Tottenham ile 3 yıllık anlaşmaya imza attı. Getir İngiltere Genel Müdürü Turcan Salur‘a göre; Getir siparişleri hızlı getirmek konusunda oldukça iyi bu noktada sahada her geçen saniyenin önemi, yemek siparişleri için de geçerlidir. Salur “Market teslimatı süresini dakikalara indirgeyerek dünyada bir ilki gerçekleştirdik. Sahada olduğu gibi bizim için de her saniyenin önemi büyük. Bu doğrultuda, son teknoloji bir hizmet sunmaya ve taraftarlar için benzersiz deneyimler yaratmaya odaklanıyoruz şeklinde sözlerine devam etti.

Erikli’nin Beşiktaş Spor Kulübü ile ilgili sponsorluk haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir