E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
Markaların Babalar Günü Paylaşımları

2020’de Markaların Babalar Günü Paylaşımları

Baba? Babalar Günü? Söylemesi ne kadar kolay değil mi? Ama bu kelimelerin altında yatan ağırlık kelimelerle tarif edilemez. Yine bir Babalar Gününe geldik. Bu seneki Babalar Günü diğer senelerden daha farklı. Covid-19 salgını nedeniyle evlerden çıkamıyoruz. Sokaklar, caddeler, meydanlar boş. Ama sevincimizden, coşkumuzdan, heyecanımızdan hiçbir şey kaybetmedik. Aynı sevinçle, aynı coşkuyla, aynı heyecanla babalarımızla evlerimizde Babalar Gününü kutlayacağız.

Markalar da Babalar Gününü paylaşımları ile kutluyor. Markaların Babalar Günü paylaşımlarını sizler için derledik. Yazıma başlamadan önce de ben de tüm babaların Babalar Gününü kutlarım.

 

Yurtiçi Kargo

Yurtiçi Kargo Babalar Gününü kız baba ilişkisinin gücünü vurgulayan bir görselle kutladı. Aynı zamanda paylaşımında bizlere “Bizler için salgın günlerinde bile görev yapan doktor, polis, asker, eczacı ve kurye babalarımız başta olmak üzere tüm babaların #BabalarGünü kutlu olsun mesajını iletti.

 

Arçelik

Arçelik Babalar Gününü bir babayla bir kızın ne kadar iyi anlaştığıyla ilgili bir görsel paylaşarak kutladı. Paylaşımında “Destekleriyle her zorluğu aştığımız canımız babalarımızınn Babalar Günü kutlu olsun” mesajını iletti.

 

Trendyol

Trendyol Babalar Günü paylaşımını #SevgiTasıyoruz hastaghiyle yaptı. Babalar Gününü “Tüm babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun!” sözüyle kutladı. Biz de Trendyol gibi tüm babalarımızın Babalar Gününü kutluyoruz.

 

Lc Waikiki

LC-Waikiki “İlk oyun arkadaşımız, çocukluk yaramazlıklarımızın ortağı, kahramanımız tüm babalarımızın, Babalar Günü kutlu olsun.” sözüyle Babalar Gününü kutladı.

 

Anadolu Efes

Anadolu Efes’in Babalar Günü paylaşımı çok anlamlı. Anadolu Efes paylaşımında “Siz babanızı hangi kelimelerle tarif edersiniz?” sorusunu bizlere soruyor. Ben de soruyorum… Baba diyince aklınıza ne geliyor? Babanızı nasıl tarif edersiniz?

 

Boyner

Boyner Babalar Günü paylaşımında babaların çocukları için yaptıkları fedakarlıklara vurgu yapıp, babalarımızın bizim için “En Baba” olduğunu söylüyor. Ben de Boyner gibi En Babaların, Babalar Gününü kutluyorum.

 

Hepsiburada

Hepsiburada Babalar Günü paylaşımında babalarımız için “İyi ki varsınız” mesajını iletiyor. İyi ki varsınız canım babalarımız…

 

PWC

PWC Babalar Gününü baba-kız ilişkisinin güzelliğini gösteren bir fotoğrafla kutluyor.

 

General Electric

General Electric her zaman bizim yanımızda olan, her zaman bizi destekleyen babalarımızın Babalar Gününü kutluyor.

 

Ülker

Ülker’den babalara en güzel hediye… Ülker, Babalar Gününü Güzel Ülkem Ormanı’na Tema Vakfı aracılığıyla 10.000 fidan dikerek kutluyor. Teşekkürler Ülker…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir