E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Yazı Dizisi 2. Bölüm | Dijital Dünyaya Yatırım Yapan Sektörlerde Spor

Dijital alana yatırım yapan sektörleri ele aldığımız bu yazı dizisinde her sektörden bir markayı aylık olarak incelemekteyiz, yazı dizimizin 2. Bölümünde Fenerbahçe Spor Kulübü’nün dijital dünyaya yaptığı yatırımı ele alıyoruz.

AKILLI STAD PROJESİ

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Türk Telekom Grubunun teknolojik çözümleri ve güçlü altyapısı ile birlikte sunulan Wi-Fi hizmeti ile 4,5G uyumlu mobil internet altyapısıyla birlikte Türkiye’nin en akıllı stadyumu oldu.

İşte akıllı stadyumun Fenerbahçeli taraftarlara sağladığı yenilikler;

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nin 4,5G uyumlu mobil şebeke altyapısıyla taraftarlarımız akıllı telefonları üzerinden hızlı ve kesintisiz internet deneyimi yaşıyor.

400’den fazla dijital ekran ile taraftarların ayrı bir deneyim ve eğlence yaşatmayı amaçlayan projede, kusursuz bir altyapının yaratıcılıkta da sınır tanımadığının bir göstergesi olarak göze çarpıyor.

Stadyumda maça gelecek Fenercell ve Fenernet kullanıcılarına ücretsiz WIFI hizmeti sunulurken, diğer operatörden gelen misafir kullanıcılara 15 dakika ücretsiz WIFI hizmeti sunuluyor.

Taraftara sunulan kesintisiz bağlantının yanı sıra yenilikçi uygulamalarla, sezon boyunca taraftarlarımıza unutulmaz deneyimler yaşatılıyor. Geçtiğimiz sezon Türkiye’de bir ilk gerçekleşerek her maçta, ses değerini ölçen Desibel metre ile tribünlerimizin sesi anlık ölçüldü. Bu sezon da tribünlerimizin sesini tüm taraftarlar duymaya devam edecek ve akıllı ekranlara mesaj gönderilerek taraftarın mesajları maç boyunca akıllı ekranlardan yayınlanacak.

FENERBAHÇE SK RESMİ MOBİL UYGULAMASI

Fenerbahçe SK Resmi Mobil Uygulaması’nda yer alan özel içerikler, interaktif etkinlikler, yarışmalar ve çeşitli sürprizler ise futbolseverlere sunulan yenilikler arasında yerini aldı..

Fenerbahçe SK Resmi Mobil Uygulaması’nı kullanan taraftarlar birbirleri ile uygulama üzerinden iletişime geçebiliyor ve mesajlaşabiliyor. Yapılan transferler ve önemli duyuruları, anlık bildirimler ile Fenerbahçe SK Resmi Mobil Uygulaması’ndan öğreniyor. Fenerbahçe ile ilgili en sıcak gelişmeler Twitter’da olduğu gibi gündem alanında yerini alacak, Fenerbahçe Gündem’inin Twitter’dan farkı ise kullanıcıların konuşmalarına göre değil yeni gelişmelere göre gündem başlıkları belirlenecek. Fenerbahçeli taraftarlar ise Fenerbahçe Gündem’inde belirlenen konu başlıklarına yorumlarını yazıp düşüncelerini dile getirebilecek. Fenerbahçeli taraftarların Fenerbahçe SK Mobil Uygulaması içinde daha fazla vakit geçirebileceği bir diğer alan ise ayrıntılı bir şekilde verilecek dünya liglerinden istatistikler ve Fenerbahçe ile ilgili istatistikler olacak.
Yeni sezonda Fenerbahçe SK Resmi Mobil uygulamasında taraftarı heyecanlandıracak, eğlendirecek, yenilikler devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir