Yapı Kredi Bomontiada’nın İsim Sponsoru Oldu.

Türkiye’nin ilk özel bankalarından Koç Grubu’na bağlı Yapı Kredi, kültürel ve çeşitli sanatsal faaliyetlerin yürütüldüğü eğlence merkezi Bomontiada’nın isim sponsoru oldu. Üç yıllığına imzalanan anlaşma kapsamında mekan, “Yapı Kredi Bomontiada” olarak anılacak.

Günaydın, Nusr-et, Gina gibi popüler restoranların yanı sıra N11, Zingat gibi önemli girişimlerin yatırımcısı Doğuş Grubu’nun sahibi olduğu Bomontiada, Yapı Kredi ile isim sponsorluğu anlaşmasına imza attı.

Bomonti semtindeki Tarihi Bira Fabrikası içerisinde yer alan Bomontiada, son yıllarda gençlerin en uğrak mekanlarından biri haline gelmiş, kültürel ve sanatsal birçok etkinliğe ev sahipliği yapmıştı. Yeni dönemde ise bu etkinlikler, Yapı Kredi Kültür Sanat katkılarıyla sanatseverler ile buluşacak.

Anlaşma Bomontiada’da gerçekleşen basın toplantısı ile basın mensuplarının katılımı ile gerçekleşirken, iş birliğinin ilk etkinliği Yaşar Kemal’in anısına “Çukurova Fotoğrafları” sergisi oldu. Sergi basın mensuplarına tanıtılarak çekilen fotoğraflar hakkında kısa bilgiler paylaşıldı.

Düzenlenen basın toplantısında aktarılan bilgiye göre üç yıl sürecek anlaşma kapsamında Yapı Kredi kartı kullanan gençlere de çeşitli indirim ve avantajlar sunulacak.

Meraklısı için not: Doğuş Grubu’nun son paylaştığı bilgiye göre TimeOut Dergisi’nin gerçekleştirdiği dünyanın gezilmesi gereken en havalı 50 mekanı arasında Türkiye’den sadece Bomontiada yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir