Y Kuşağında Pazarlama’nın Zirvesi 6-7 Mayıs’ta !

ds-damat

Türkiye genelinde pazarlama alanında ilerlemek isteyen genç pazarlamacılar ve üniversite öğrencilerine yönelik düzenlenen Y Kuşağında Pazarlama Zirvesi 2014, 6-7 Mayıs 2014 tarihlerinde İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka Kampüsü’nde gerçekleştirilecek.

JCI İstanbul, Üniversite Kulüpler Birliği, İTÜ Yatırım Kulübü, Marketing Club işbirliğinde gerçekleştirilecek ve Türkiye’nin önde gelen pazarlama profesyonelleri ile uygulayıcılarına ev sahipliği yapacak olan Y Kuşağında Pazarlama Zirvesi 2014’te, sunumlar ve deneyimler paylaşılacak.

Y Kuşağında Pazarlama Zirvesi’ne Pegasus Hava Yolları, Yandex Türkiye, LC Waikiki, Anadolu Efes, UCP Holding, Maiden’s Tower Media, B1 Dijital, M-GEN Dijital, Project House, Vitringez.com, Infonet, Mavi Yeşil Turizm Group, The BrandAge Dergisi katılımcı firma olarak yer alacaklar.

Ayrıca organizasyonda Fütürist – Trendist- Dijital Ajans Başkanı Ufuk Tarhan, Q Holding Gayrimenkul Başkanı Bayram Başaran, konuşmacı olarak yer alacaklar.

Sektörün gelişimi açısından büyük önem taşıyan potansiyel pazarlamacıları reel sektöre kazandırmayı amaçlayan Y Kuşağında Pazarlama Zirvesi 2014, “Genç Yetenekleri Keşfetmek” sloganı ile katılımcı firmalara potansiyel adayları yönlendirecek.

Gençliğe yönelik yapılan en büyük pazarlama etkinliği olan Y Kuşağında Pazarlama Zirvesi 2014’e; Bankacılıktan, Bilişime, Tekstilden, Enerjiye, Otomotivden, Sağlığa, FMCG’den, İnşaata birçok farklı sektörün firmaların katılacak. Sektörün uzmanlarından ipuçlarını kaçırmamak için sizde kaydınızı yaptırmayı unutmayın.
Kayıt için www.pazarlamazirvesi.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir