E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
egegen

Web Tasarımda Egegen Farkı!

Her geçen gün hayatımızda daha büyük bir yer kaplayan internet sayesinde kullanıcılar web sitelerine daha fazla önem vermeye başlamıştır. Web sitelerinin belirli bir düzen içerisinde sergilenmesi ve göze hitap etmesi açısından da web tasarım işlemlerinin değeri de bilinir hale gelmiştir. Siz de bu alanda profesyonel bir hizmet almak için Egegen’i tercih edebilirsiniz. Deneyimli ve dinamik ekibimizle birlikte web tasarım, dijital pazarlama ve SEO alanında sizlere son derece kaliteli bir hizmet sunmak adına çalışıyoruz!

Marka bilinirliğini arttırmak ve potansiyel müşterilerinize daha kolay ulaşmak adına siz de tercihinizi Egegen’den yana yapabilirsiniz! Tamamen profesyonel çalışanlardan oluşan ekibimiz sizlere en iyi sonucu vermek adına projeler üzerinde sürekli ve tam odaklı olarak çalışmaktadır. Web tasarım alanında yaptığımız çalışmalarımız ile sizlere en iyi sunmak en büyük hedefimizdir!

Web Tasarım Nedir ?

Genel anlamda web tasarım kullanıcıların site içerisindeki deneyimlerini olumlu yönde etkilemek üzere yapılan çalışmaların bütününe verilen addır. Bu çalışma biçiminde bir web sitesinin ürün ve hizmet etmenlerine yönelik doğrudan müdahale gerçekleştirilmektedir. 

Son yıllarda artan mobil cihaz kullanımı web sitelerinde yapılan tasarımların gelişimine önemli bir katkıda bulunmuştur. Artık yalnızca masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için değil mobil cihazlara uyumlu olacak şekilde web sitelerine tasarım yapılmaktadır.

Aklınıza gelebilecek hemen her sektöre özel olarak web sitesi oluşturulduktan sonra web tasarım yapılabilmektedir. Web tasarım görsellerin ve yazılı metinlerin belirli bir düzen içerisinde kullanıcıya sunulduğu çalışma biçimidir. İnternet ortamında yayınlanama, web sitesini özel olarak kodlama ve sayfayı düzenleme gibi çalışmalar web tasarımın temelini oluşturmaktadır.

Web Tasarım Nasıl Yapılır ?

Web tasarım dışarıdan bakıldığında yalnızca web sitesinin düzenlenmesi gibi gözükse de aslında süreç daha uzun ve detaylıdır. Web tasarım yapımının öncesinde ve sonrasında birçok farklı faktör değerlendirilerek tasarıma yön verilir. İlk olarak web tasarım için bir projenin belirlenmesi ve bu proje için bir web sitesinin oluşturulması gerekmektedir. Bu projenin belirlenerek web sitesinin oluşturulması sürecinde kullanıcı ihtiyaçları göz önünde bulundurulmalıdır.

Bu işlemlerin ardından web sitesinde grafik tasarım çalışmaları yapılmaktadır. Grafik tasarım çalışmalarında kurumsal kimliği de göz önünde bulundurarak uygun logo ve simgelerle sayfaya belirli bir düzen oluşturulmaktadır. Birçok farklı unsuru bulunan web tasarımda tüm unsurların belirli bir düzen içerisinde kullanılması ve kullanıcıya hitap etmesi web sitesinin verimliliği açısından son derece önemlidir. 

Web Tasarımın Hayatımızdaki Önemi

Her geçen gün dijital dünyaya yönelik adımlar daha da büyümektedir. Günümüzde hemen her sektörden insanlar bir web sitesi kurarak marka bilinirliğini arttırma ve müşteri memnuniyetini geliştirme peşindedir. Bu sebeple de profesyonel bir web tasarım hizmeti siteniz açısından son derece önemlidir. E-Ticaret siteleri, hizmet siteleri ve diğer birçok web sitesi web tasarım sayesinde potansiyel müşterilerine daha kolay ulaşabilmektedir.

Web sitesinin kuruluş amacına hizmet eden bir web tasarım çalışması yapmak hem potansiyel müşterileri yakalamak hem de marka bilinirliğini arttırmak açısından son derece önemlidir. Dijital pazarlamanın kademe kademe hayatımıza girdiği şu günlerde rekabet ortamından güçlü çıkabilmek adına iyi bir web tasarım hizmetine sahip olmak oldukça mühimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir