23-27 Mayıs Tarihinde Düzenlenecek Pazarlama Türkiye Zirvesi "Metaverse" Etkinliğine Ücretsiz Katılmak İçin Tıklayın

Web Sitesini Yenileyen Niobeweb Hosting ve Domain Sektöründe Benzersiz Deneyim Sunmaya Başladı

Niobeweb internet hizmetleri sektördeki 20. yılına tamamen yenilenen kullanıcı arayüzü ve gelişmiş özellikleri ile merhaba dedi.

İnternet hizmetleri alanında uzun yıllardır kullanıcılarına kesintisiz ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen Niobeweb, ürünleri arasına eklediği sınırsız kaynaklar içeren hosting paketleri, ücretsiz domain tescil avantajları ve uygun fiyatlı SSL sertifikası ürünleri ile çıtayı daha da yükseltiyor.

İnternet sektöründe hizmet alan kullanıcıların en büyük problemlerinden olan ulaşılabilirlik ve destek alanında da kullanıcılarından tam not alan Niobeweb üç farklı aktif erişim kanalından müşterilerinin taleplerini dinliyor, çözüm sağlıyor.

Sınırsız kaynaklar ile sınırsız web sitesi barındırma. Üstelik SSD disk ve ücretsiz domain avantajları ile!

Hosting paketlerini tamamen yenileyen Niobeweb, sağladığı sınırsız disk ve trafik kaynaklarını özellikle çok sayıda web sitesini bir arada barındıran kullanıcılar için sınırsız web sitesi yayınlama imkanı ile sunuyor.  Bu şekilde kullanıcılar maliyetlerini düşürürken, verimlilik artıyor. Ayrıca tüm hosting paketlerinde ücretsiz domain tescili avantajları sağlanıyor.

Tüm sunucularda kullanılan SSD disk altyapısı ile eski nesil standart disklere göre 10 kat daha yüksek barındırma hızına ulaşılıyor. Ayrıca hosting paketlerinde kolay kurulum özellikleri ve dünyaca ünlü ücretsiz kontrol panelleri ile uzman bir kullanıcı olmanıza gerek yok. Siz de kişisel web sitesi ve blog projelerinizi Niobeweb ‘in sağladığı hizmetler ile internet dünyasına sunabilir, kurumsal hizmetlerinizde daha kaliteli bir hizmet deneyimi ile tanışabilirsiniz.

En beğenilen e-posta servisleri kurumsal e-posta avantajları ile birleşti.

Uzun yıllardır e-posta sunucularında Icewarp altyapısını tercih eden ve müşterilerinin de öncelikli tercihi olan Niobeweb, gelişmiş arayüzü ve teknik altyapısı ile kullanıcılarının yüksek disk alanı ihtiyaçlarını kurumsal e-posta paketleri ile gideriyor. Kurumsal e-posta paketlerinde sağlanan ücretsiz SSL sertifikası avantajı ile bilgisayar ve mobil cihaz kurulumları birkaç basit adıma, güvenli olarak gerçekleşiyor.

BiSite hizmeti ile websitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

200 üzerinde ve her geçen gün artan hazır şablonlar ile Niobeweb BiSite hizmeti websitenizi tasarlamayı sosyal medyada gezinti yapmak kadar kolaylaştırıyor. Şablonunuzu seçin, içeriklerinizi yükleyin ve sayfanıza yerleştirin. Hepsi bu kadar! Üstelik ücretsiz demo özelliği ile hizmeti deneyimleyebilmeniz de mümkün.

Domain kayıt ve yönetim işlemleri anında gerçekleşiyor.

Niobeweb domain tescil hizmetlerinde kullandığı otomasyon yapısı ile alan adınızı saniyeler içinde kayıt ediyor ve kullanılabilir hale getiriyor. Alan adınızın isim sunucularını günün her anında değiştirebilir, kendinize ait isim sunucuları birkaç basit adımda oluşturabilirsiniz.

.TR Domain tescil etmeyi kolaylaştıran yöntemler

Belge gerektiren .TR uzantılı alan adı tescil işlemlerinizi de kolaylaştıran Niobeweb, tescil esnasında istenen evraklar ve bu evrakların kayıt otoritesine gönderimini online olarak gerçekleştiriyor. Tüm bu işlemleri yaparken ihtiyaç duyacağınız bilgi, belge ve danışmanlık hizmeti ise destek ekibi tarafından ücretsiz olarak sağlanıyor. Herhangi bir sebeple tescili red edilen alan adlarınızın ücreti ise koşulsuz&şartsız iade ediliyor.

Tüm alan adları için ücretsiz sunulan servisler.

Niobeweb aracılığıyla tescil ettiğiniz tüm alan adlarınızı ücretsiz park servisi ile dilediğiniz adrese yönlendirebilir, tek sayfalık yapım aşamasında içeriğinizi yükleyerek yayınlama imkanına sahip olabilirsiniz.

Her ihtiyaca uygun SSL sertifikası seçenekleri ve ücretsiz kurulum avantajı.

Arama motorları ve web tarayıcıların site güvenliği için artık neredeyse zorunlu hale getirdiği SSL güvenlik sertifikaları ücretsiz kurulum seçeceği ile sunuluyor. Rekabetçi fiyatlar ve ihtiyaca göre sınıflandırılmış SSL menüsü ile doğru sertifikayı tercih etmek oldukça kolay. Yine de aklınıza takılan bir soru olursa destek ekibi yine bir tık ya da telefon kadar uzağınızda.

Sektörde elde ettiği deneyimi müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için her geçen gün geliştiren Niobeweb ‘in yenilenen paketlerini keşfetmek için hemen şimdi aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir