tugba parlak

“We-Link-You” Dijital Sponsorluk Platformu İş Birliklerine Hızla Devam Ediyor.

ds-damat

Özgün projeleri, sponsor markalarla bir araya getiren dijital platform we-link-you ilk iş birliklerini gerçekleştirdi. BMW ile Tasting Alacatı ve Akbank Wings ile Four Seasons Hotel Bosphorus markalarını, oteldeki açık hava sinema gecesi projesi için bir araya getiren platform yeni sponsorluklar için çalışmaya devam ediyor.

Yaratıcı projeler ile vizyoner markalar arasında bir köprü olma misyonuyla kurulan we-link-you; Mamut Art Project, Transanatolia 2022, Çöpsüz Dünya #welavyaalacatı, Büyükada Gece koşusu gibi birbirinden keyifli 15’e yakın projeyi dijital platformda sponsorlara sunuyor.

We-link-you Kurucu Ortağı Tuğba Parlak, son dönemde imza attıkları başarılarla ilgili değerlendirmede bulunarak “Dijitalin hız gücünü yanımıza alarak projeleri doğru markalarla buluşturuyoruz, markaların da orijinal ve farklı projelere sponsor olmasında köprü oluyoruz. Platformumuzda kültür- sanattan çevreye, eSports’dan teknoloji tabanlı uygulamalara ve spor organizasyonlarına kadar çok farklı proje yer alıyor. Amacımız tüm Türkiye’den projelerin yer alması ve özellikle de Anadolu’daki projeleri desteklemek. Kuruluşumuzdan bu yana yürüttüğümüz yoğun çalışmalar ve odaklı ilişki yönetimiyle yaratıcı projeleri doğru markalarla bir araya getirdiğimiz stratejik süreçler sonucunda başarılı iş birliklerine imza atmanın mutluluğu içerisindeyiz. Markalar ve proje sahipleriyle olan diyaloğumuz devam ediyor. Kısa zaman içinde çok verimli farklı sponsorlukların duyurularını da sizlerle paylaşacağız.” şeklinde konuştu.

Gelişen teknolojinin sunduğu fırsatlarla birlikte günümüzde daha da önemli hale gelen dijital pazarlama ve hızlı iletişim, hayata geçmeye hazır fikirlerin gerçek potansiyeline ulaşması için bir fırsat yaratıyor. Türkiye’de dijital sponsorluk platformu alanında öncü olan we-link-you her geçen gün eklenen yeni projelerle portföyünü genişletiyor.

www.welinkyou.com.tr adresine üye olarak projelerini yükleyebilir, platformdaki tüm projeleri inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir