E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 16 Mart Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
walther kranz sektore adim atti 1

Walther Kranz sektöre adım attı

Markaların halkla ilişkiler faaliyetlerini yönetmek üzere kurulan Walther Kranz sektöre adım attı. Samet Özetçi ve Bilal Boğa ortaklığında kurulan Walther Kranz, markalara stratejik iletişim danışmanlığı, medya iletişimi, lider iletişimi, pazarlama iletişimi, etkinlik yönetimi, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama alanlarında hizmet verecek.

Global ve ulusal markalara hizmet veren Walther Kranz marka portföyünde Rolls-Royce Motor Cars Istanbul, Royal Motors, Lotus Türkiye, Publishme, The Socreate, Solyze, Bittoo, Matchbox Fitness, Sauce and Fries gibi markalar yer alıyor.

Ajans ismini seçerken, bir dönem Türkiye’de de eğitim vermiş dil bilimci ve felsefe tarihçisi Walther Kranz’dan etkilendiklerini vurgulayan Bilal Boğa, “Türkçe’ye çevrilen eserleri bizim için ufuk açıcı oldu. Okuduğumuz ve alıntı yaptığımız bir akademik isim ve önemli çalışmaları var. İletişimin temelinde yer alan dil konusunda akademik anlamda yaklaşması onun ismini ajansımızda kullanmamıza sebep oldu.” şeklinde açıklamada bulundu.

Önümüzdeki dönemlerde ismini sıkça duyacağımızı düşündüğüm Walther Kranz’a hoşgeldin demek isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir