Okuduğunuz Yazı
Volkswagen Kaza Yapan Araçlardan Telefon Kılıfı Üretti!

Volkswagen Kaza Yapan Araçlardan Telefon Kılıfı Üretti!

Araç kullanırken yapılan telefon görüşmeleri, mesajlar, instagramın süslü dünyası yol boyunca devam eden snapleri, akabinde dikkatsizliğin meydana getirdiği kaçınılmaz kazalar.. Özellikle yapılan araştırmalara bağlı olarak son yıllarda meydana gelen kazaların büyük bir çoğunluğunun araç kullanımı sırasında telefon kullanmaktan kaynaklı olduğu verilerine ulaşıldı. Diğer bir yandan sadece telefonda konuşmak yada telefon kullanmakta kazaya sebep olmuyor, araç kullanımı sırasında telefonu bıraktıktan sonrada sürüşe odaklanmak belirli bir süre alıyor.

Volkswagen buna dikkat çekmek amacıyla farklı bir çalışma gerçekleştirdi.

Kaza Yapan Araçların Parçalarından Telefon Kılıfı

Volkswagen bu kazalara dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak adına kaza yapan araçların parçalarından telefon kılıfı yaptı.

Volkswagen Stockholm marka müdürü Johan Karlson, zarar görmüş bir otomobilden yapılma bir telefon kılıfı yaratarak telefonu elinize aldığınızda bir kez daha düşünmenizi amaçladıklarını söylüyor.

İlginizi Çekebilir
SEO Uyumlu İçerik Nasıl Yazılır?

Bu araçlardan 153 tane telefon kılıfı yapıldı. Kılıfların ücretleri 69-70 dolar civarı. Satışı yapılan kılıfların ücretleri de kaza yapan kişilerin hastane tedavileri için bağışlanıyor.

Yorum Yok

Leave a Reply

Your email address will not be published.© 2020 Pazarlama Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.

Hosting Sponsoru: Turhost