E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Uzman Posta’dan Küçük İşletmeler İçin Yeni Profesyonel E-Posta Hizmeti

İş iletişiminiz için ücretsiz Gmail hesabı kullandığınızı varsayalım. E-posta hesaplarınız muhtemelen aşağıdakilerden birine benzer:

 • adiniz@gmail.com
 • adinizsoyadiniz@gmail.com
 • sirketadi@gmail.com

Bununla birlikte işletmeniz büyüyorsa, aşağıdakiler gibi daha profesyonel görünümlü e-posta adresleri kullanmaya başlayabilirsiniz:

 • adiniz@sirketadiniz.com
 • adinizsoyadiniz@sirketadiniz.com
 • adiniz.soyadiniz@sirketadiniz.com

Büyüyen işletmeniz için yukarıdakiler gibi profesyonel e-posta adreslerini kolayca alabilir ve bunu premium özellikler, ekstra güvenlik ve depolama alanı ile yapabilirsiniz.

Nasıl mı?

İşte Uzman Posta küçük işletmeler için burada devreye giriyor.

 

Uzman Posta Kurumsal E-Posta Hizmetinin Özellikleri

Yapılan araştırmalar, potansiyel müşterilerin, iş e-posta adresi kullanan bir şirketle iş yapma olasılıklarının çok daha yüksek olduğunu belirtiyor. Bu yüzden eğer küçük bir işletmeyseniz, müşteri potansiyelinizi artırmak için profesyonelliğe giden yolda mutlaka kurumsal bir e-posta hizmeti kullanmanız gerekiyor.

 

Uzman Posta’nın profesyonel e-posta hizmeti ile ilgili özellikleri incelerseniz, neden kurumsal e-posta hizmeti kullanmanız gerektiğini daha iyi anlayabilirsiniz.

 

 1. Esnek Kota

Gmail, Outlook vb. ücretsiz e-posta servislerinde kotanız sınırlıdır. Çok fazla e-posta trafiği oluştuğunda, gelen e-posta’ların tamamını görüntüleyemeyeceğiniz için bazı e-posta’ları silmeniz gerekir. Fakat e-posta’larınız silemeyeceğiniz kadar değerliyse, kotanızı artırmak için ödeme yapmanız ya da profesyonel bir e-posta servis sağlayıcısına geçmeniz gerekir.

Uzman Posta ise, işletmenize esnek kota özelliği sunar. Kotanız dolduğunda e-posta almaya devam etmeniz için sizi uyarır ve kotanızı otomatik artırır. Bu sayede hem eski e-posta’larınızı silmezsiniz hem de e-posta almaya devam edersiniz.

 1. Gelişmiş Karantina

Her gün e-posta kutunuza sayısız e-posta geliyor olabilir. Bu e-posta’ların iş iletişiminizi bölmemesi için Uzman Posta işletmenize gelişmiş bir anti-spam servisi sunar.

 1. Silinmiş E-posta Kurtarıcı

Dalgınlıkla önemli bir e-posta’nızı sildiğinizi varsayalım. Ücretsiz bir e-posta servisinde bu işlemi geri alamazsınız. Fakat Uzman Posta ‘Silinmiş E-posta Kurtarıcı’ ile silinen e-posta’larınızı her ne sebeple olursa olsun geri getirebilirsiniz.

 1. Two Factor – Çoklu Doğrulama

Uzman Posta kullanıcıların ve işletmelerin güvenliğini artırmak için ‘2 Faktörlü Kimlik Doğrulama’ kullanmaktadır.

 1. Sürekli ve Kesintisiz Erişim

Kullandığınız bir hizmetin her ne kadar sürekli ve kesintisiz olmasını isteseniz de, ücretsiz e-posta servisleri size bu garantiyi veremez. Fakat Uzman Posta bu beklentilerinize uygun şekilde, işletmeniz için sürekli ve 7/24 kesintisiz erişim sağlar.

 1. Ücretsiz Taşıma ve DNS Desteği

Bazen kullandığınız e-posta servisinden memnun olmadığınız halde, kayıp yaşama korkusuyla aynı kötü hizmeti kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Fakat Uzman Posta gibi profesyonel bir hizmet kullanırsanız, e-posta’larınız teknik ekip tarafında hiçbir veri kaybı ve kesinti olmadan ücretsiz olarak taşınır.

 1. Teknik Destek

Gmail ya da Outlook gibi ücretsiz bir e-posta servisi kullanıyorsanız, herhangi bir sorunla karşılaştığınızda destek alacağınız kimseyi bulamazsınız. Fakat Uzman Posta gibi profesyonel bir e-posta servis sağlayıcısı ile çalıştığınızda, herhangi bir sorunla karşılaştığınızda teknik ekipten gerekli desteği alabilirsiniz.

 1. Maliyet

30 gün boyunca ücretsiz deneyimleyebileceğiniz Uzman Posta’nın, 5GB – 50GB kotalı yeni nesil e-posta paketlerini çok uygun fiyatlarla kullanmaya başlayabilirsiniz.

 1. E-posta Hesabı Sahipliği

Uzman Posta ile işletmeniz, tüm çalışan e-posta hesaplarına sahiptir. Bir çalışan şirketinizden ayrılırsa, Uzman Posta gelişmiş yönetim panelinden o kişinin şifresini hemen değiştirebilir, bu kişinin adresine gönderilen e-postaları başka birine iletebilir, ayrıca kişinin tüm e-posta geçmişine erişebilirsiniz.

 1. Premium E-posta Özellikleri

Uzman Posta’nın yukarıdaki özelliklerin dışında birçok premium e-posta özelliği vardır. ‘Kişisel ve Ortak Takvim, Kişisel ve Ortak Adres Defteri, Görev Yönetimi, CalDAV & CardDAV Desteği, E-posta Gönderi Takibi ve Silinmiş E-posta Kurtarma, Outlook vb. Mail Programları ile %100 Uyum’ vb. bu özelliklerden sadece bazılarıdır.

Küçük İşletmeler İçin En İyi E-posta Hizmeti: Uzman Posta

İşletmenize premium özellikler, ekstra güvenlik ve esnek kota sunan Uzman Posta, aynı zamanda profesyonel görünmenizi de sağlayarak şirket imajınızı güçlendirir.

Siz de işletmeniz için premium özelliklere sahip bir e-posta servis sağlayıcısına ihtiyaç duyuyorsanız, Uzman Posta web sitesine gelin, 30 günlük ücretsiz deneme sürümümüzü deneyimleyerek, tam bir ay boyunca Uzman Posta’nın sürekli ve kesintisiz e-posta servisini deneyimleyin.

1 yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir