Türkiye’nin “geleneksel Adana Şalgam Suyu’’nu Kemal Kükrer özel bir davetle tanıttı

Bir asırlık deneyimle geliştirdiği lezzetler ile fark yaratan Kemal Kükrer, Çukurova’ya has Şalgam Suyunu tüm Türkiye ile buluşturuyor. Adana’da kurulan üretim tesisinde, Adanalı ustaların orijinal tariflerine sadık kalarak, geleneksel yöntemle hazırlanan Şalgam Suyunun lansmanı Adanalı ünlü isimlerin, bloggerların ve medya mensuplarının katılımı ile gerçekleşen özel gecede yapıldı.

100. yılını kutlayan Kemal Kükrer, üstün kalite anlayışı ile ürettiği doğal ürünleri tüketicilerle buluşturuyor. Nesiller boyu sofraların vazgeçilmezi olan Kemal Kükrer, yenilikçi anlayışla geliştirdiği tatları, modern tesislerde son teknolojileri kullanarak ama geleneksel üretim metodundan ödün vermeden üretiyor. Tüm ürünlerinde ya ilklere ya da en iyiye imza atan Kemal Kükrer, 100. yılında “Kalitenin 100 akı” sloganıyla yeni lezzetlerle ve kampanyalarla tüketicilerine teşekkür ediyor.

Yöresel zenginlikleri üstün kalite anlayışla birleştiren Kemal Kükrer Türkiye’yi,  gerçek Şalgam Suyu ile tanıştırıyor. Çukurova’ya özgü bir içecek olan şalgam suyu, başta Adana olmak üzere birçok güney ilinde yaygın olarak tüketiliyor. Kemal Kükrer Adana’da kurduğu üretim tesislerinde, Adanalı ustaların orijinal tariflerine sadık kalarak, evde yapılmış kadar lezzetli şalgam suyu üretiyor. Kemal Kükrer üretim şekli ve tadı ile benzersiz olan şalgam suyunu, 26 Mayıs’ta düzenlediği özel bir gece ile tanıttı. Kükre Gıda Genel Müdürü Sabri Gülel, katılımlarından dolayı konuklara teşekkür ederek, Türkiye’yi gerçek şalgam suyu ile tanıştırmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Ünlü sanatçı Ümit Besen ve fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut’un ev sahipliğinde gerçekleşen, sanat, cemiyet ve iş dünyasının Adanalı ünlü isimlerini bir araya getiren lansman davetinde, çok sayıda blogger ve medya mensubu da yer aldı. Çok sayıda konuğun yer aldığı davete; Açelya Akkoyun, Altan Gördüm, Arif Keskiner, Ayşegül Dinçkök, Behzat Uygur, Betül Demir, Ceyhun Yılmaz, Didem Soydan, Faruk Tınaz, Kerem Cem, Menderes Samancılar, Nilgün Belgün, Selami Şahin, Redd Grubu ve Zeynep Tunuslu katıldı. Keyifli saatler yaşanan gecede Adana’ya özgü lezzetler eşliğinde ikram edilen Kemal Kükrer Şalgam Suyu’nun acılı ve acısız çeşitleri, konuklardan tam not aldı.

Orijinal tarifiyle gerçek tadında…
Kemal Kükrer kalitesiyle hazırlanan Şalgam Suyu, geleneksel fermantasyon yöntemi ile benzerlerinden ayrılıyor. Üretim şekli ve tadı ile benzersiz olan Kemal Kükrer Şalgam Suyu, sağlıklı ambalajıyla tüketiciye ulaşıyor. Acılı ve acısız çeşitleri bulunan Kemal Kükrer Şalgam Suyu, özellikle kebap yemeklerinin vazgeçilmez içeceği. Kebabın yanı sıra farklı tatlarla, dört mevsim tüketilebilen şalgam suyunun vücut sağlığı üzerindeki olumlu etkileri de biliniyor. Şalgam Suyu, kışın hastalıklara karşı direnci artırmakla kalmıyor, fazla kilolardan kurtulmaya da yardımcı oluyor. Sıfır şeker oranıyla şeker hastalarının da rahatlıkla içebileceği şalgam suyu, kalp damar sağlığını da olumlu etkiliyor. Acılı ve acısız Kemal Kükrer Şalgam Suyu 250 ml, 750 ml cam şişe ve 330 ml, 1000 ml, 2000 ml pet ambalajlarda tüketiciye sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir