E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok SEO Eğitimi Veren Uzmanı: Ayhan Karaman

Hayal edin: Kendi web sitenizin SEO süreçlerini kendinizin yönettiğini. Müşterilerinizin sitelerine ait SEO problemlerini kendinizin çözdüğünü. Kulağa güzel geliyor değil mi? Bunu başaran 400’ün üzerinde kişi var. Sanıldığı kadar ve söylenildiği kadar zor da değil.

Tam 471 Kişiye 3768 birebir ders veren bir uzman düşünün. Bu 3768 dersin sonucunda eğitim alan bireylerin mutlu olarak eğitimden ayrıldıklarını düşünün. Buda güzel değil mi?

Türkiye’nin en çok SEO Eğitimi veren uzmanı: Ayhan KARAMAN ile web sitenizin performansını çok daha iyi seviyelere getirmek ister misiniz?

Yapmanız gereken tek şey hemen ayhankaraman.com/seo-egitimi bağlantısını ziyaret etmek ve başvuruda bulunmak.

Kimse Sizin Bebeğinizle Kendi Bebeğiymiş Gibi İlgilenmez! – Ayhan KARAMAN

Genellikle bu cümleyi çok sık kullanırım. İstisnalar kaideyi bozmaz ama sonuç olarak bu çoğu zaman böyle olmuştur. SEO süreçlerinde kimse sizin sitenize sizin kadar değer vermeyecektir. Sebebi ise sizin bu işi yeteri kadar sorgulamamanız ve işinizin peşine düşmüyor olmanız. Bu işi bilmelisiniz, öğrenmelisiniz ve performansı sorgulamalısınız. Performans değerlendirmesini 1-2 kelimeyle değerlendirmemelisiniz.

Sadece SEO Odaklı Olmayın!

Genele odaklanmalısınız. Çünkü SEO takımın sadece bir oyuncusu. Şimdi yine hayal edin: Sadece Messi ile herhangi bir takımı yenebilir misiniz? Tek bir kanalla başarılı olamazsınız. SEO kanalına pas verecek, ona orta kesecek, asist yapacak kanallara ihtiyacınız var. Yani, içerik, ADS, sosyal medya ve diğer kanallar. Peki ya savunma ve kale! Kaleci olmadan savunma olmadan olmaz. Gol yersiniz. Daha iyi ve daha fazla dönüşüm için hızlı, temiz kodlanmış, kullanıcı deneyimini önemseyen tasarıma sahip bir siteye ihtiyacınız var. Finansal güce ihtiyacınız var o da kaleciniz. Demir gibi olmalı. Finansal güç olmadan sahaya çıkmamalısınız.

“Ben Google ADS yatırımlarını kesmek için SEO’ya yatırım yapıyorum.” Bu söz tanıdık geliyor mu? Ya da “Sadece SEO yaptıracağım.” Bu işe 360 derece yaklaşmalısınız. Bütünsel düşünmelisiniz. Çok iyi optimize edilmiş, temiz kodlanmış ve hızlı bir site, doğru ve kaliteli içerikler, kaliteli ve optimize edilmiş görseller, doğru kanallara yapılan yatırımlar ve yeniden hedeflenen kullanıcılar. Şimdi sizi kim yıkabilir?

Rakibinizden Daha Fazla Yatırım Yapın

Rakibinizden daha fazla yatırım yapmadan bu işi başarmanız pek kolay değil. “Ama Başaran kişiler var.” Ne zamana kadar başarılı olacaklar sorusunu sorabilirsiniz kendinize. Size fayda sağlayacak her kanala yatırım yapın. Meyvelerini alacaksınız. Hiç şüpheniz olmasın. Önceliğiniz web siteniz ve içerikleriniz olmalı.

Hem SEO’yu öğrenip hem de SEO yaptırmak ister misiniz? Birebir, size ait bir web sitesi üzerinden çevrimiçi ve kayıt altına alınan eğitim ile SEO’yu hem öğretiyor hem de web sitenizin performansını artırıyorum. Tüm detaylar ayhankaraman.com adresinde yer alan SEO Eğitimi sayfasında seni bekliyor.

1 yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir