E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 16 Mart Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Türkiye’de Güzel Şeyler De Oluyor Dedirten Marka Outliers

Yeni teknolojinin hayatımıza entegre olması teknolojiyi anlamlandırmamız noktasında çok faydalı oluyor. Genel Koordinatörümüzün D&R’da gezerken tanıştığı marka Outliers’ın hikayesini anlatacağız.

Outliers Dynamics L.L.C. 2016 yılında Amerika’da kurulan bir teknoloji şirketidir. Outliers Notebook, OutliersAndroid&iOS uygulamaları, Outliers Kalem ve Outliers Marker şirketin kendi adıyla üretip pazarladığı ürünler arasındadır.

Outliers Notebook, Nisan 2016’da Dünya’nın en büyük kitlesel fonlama platformu olan Kickstarter’da başlattığı proje sonucu Dünya’nın dört bir yanındaki destekçilerine ürünlerini ulaştırdı. Eylül 2016’da ise Türkiye’nin önde gelen kitlesel fonlama platformu olan Arıkovanı’nda başlatılan ikinci kitlesel fonlama kampanyası ile elde ettiği başarı sonucunda Türkiye’nin en çok bireysel ve kurumsal satış yapan kitlesel fonlama projesi oldu.

Mobil uygulamaları ile dijitalleşme ve silinip tekrar kullanılabilme özellikleriyle inovatif ve sürdürülebilir bir ürün olan Outliers Notebook, Türkiye’de www.outliersnotebook.com.tr websitesinde ve D&R şubelerinde satılıyor.Türkçe sitesinin ardından Almanca ve İngilizce webistelerini yayına açan ekip yurtdışına kurumsal ve bireysel satışlar yaparak global pazarda pazarlama ve büyüme faaliyetlerini sürdürüyor.

 

Outliers El İle Not Almayı Yeniden Sevdiriyor

 

“Princeton Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmaya göre el ile not almak, bilgisayar veya tabletler ile not almaya göre sizi hem daha başarılı hem de daha üretken yapıyor. Biz de teknolojinin ve aynı zamanda el ile not almanın yararlarından faydalanacak bir defter tasarladık.” diyen Outliers Akıllı Not Defterinin kurucu ortağı Eray Altunbozar, 2 yıldır proje üzerine çalıştıklarını belirtti.

Ücretsiz olarak sunulan Outliers isimli mobil uygulaması ile defter sayfalarını otomatik olarak doğru sayfa sırası ile cep telefonunda oluşturan ve kolay paylaşma özelliği ile kullanıcılara kolaylık sağlayan Outliers Akıllı not defteri aynı zamanda tekrar kullanılarak doğaya katkı sağlamayı amaçlıyor.

 

Bugüne kadar teslim ettikleri 130,000’in üzerinde defter sayesinde birçok yetişkin ağacı kurtardıklarını belirten kurucu ortak Merve Çebi; amaçlarının doğaya saygılı, kullanıcılarını daha üretken ve başarılı yapan ürünleri müşteriler ile buluşturmak olduğunu ve yakın zamanda mobil uygulamada çok büyük yenilikler yapacaklarını belirtti.

Şirket kurucuları Eray Altunbozar, Merve Çebi ve Volkan Gökberk tarafından açıklanan şirket misyonu ise şu şekilde: “Outliers Dynamics L.L.C olarak not almayı herkes için kolay ve eğlenceli hale getirmek misyonunu üstleniyoruz. Her geçen gün kullanıcılarımıza daha iyi bir not alma tecrübesi yaşatmak için ürünümüzü teknoloji, tasarım ve kullanıcı deneyimi açısından sürekli geliştiriyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir