E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Trendyol’dan Yeni Kampanya

Binlerce kategoride milyonlarca ürünün satıldığı Türkiye’nin en büyük pazaryeri sitelerinden Trendyol, bu çeşitliliğe dikkat çekmek için yeni reklam kampanyasında “Her ihtiyacın için tek ihtiyacın Trendyol” diyor.

Hepimiz yeni bir eve taşındığımızda yepyeni ihtiyaçlarımız olduğunu fark ediyoruz ve bu farklı kategorilerden ihtiyaçlarımızı bazen AVM’lerde bazen farklı web sitelerinde arayıp duruyoruz. Ünlü ve sevilen oyuncular Enis Arıkan ve Şebnem Bozoklu’nun rol aldığı Trendyol’un yeni reklam filminin hikâyesi de bu iç görüden yola çıkıyor. Yeni taşındığı evi için planlarını heyecanla anlatan Şebnem Bozoklu’ya yakın arkadaşı Enis Arıkan yardımcı oluyor ve Trendyol’dan tüm ihtiyaçlarını kolayca bulmasını sağlıyor. Bu renkli ve eğlenceli ikilinin rol aldığı reklam filmi de bir o kadar renkli ve eğlenceli olmuş. Kampanya televizyonun yanı sıra outdoor’dan dijitale tüm mecralarla desteklenmiş ve ortaya bu ilgi çekici ve eğlenceli 360 kampanya çıkmış.

Şebnem Bozoklu ve Enis Arıkan şehrin dört bir yanında yer alacak billboardlarını da kendileri astı. İki ünlü ismin billboard asarken yaşadığı tatlı çekişme keyifli anlara sahne oldu.

KÜNYE

Reklamveren: Trendyol

Reklam Ajansı: Senfonico

Ajans Başkanı: Tolga Esin

Yaratıcı Ekip: Canmert Koral, Alperen Altınöz, Fatma Öcal, Mehmet Ali Ekmekçi, Dila Tapan, Ayşegül Eren, Sefa Can Kıvılcım

Müşteri Yönetimi Ekibi: Serhat Arapoğlu, Doğan Dinç

Strateji Ekibi: Aykut Keskin, Suphi Sarıgöllü, Muammer Nuray

Analiz ekibi: Gülçin Demircan, Seden Türkay, Buse Duman

Medya Planlama Ajansı: WaveMaker

Ajans Prodüktörü: Gizem Özlü

Prodüksiyon Şirketi: Organic Film

Yönetmen: Kıvanç Baruönü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir