Sustainable Brands 2015 Istanbul Geliyor!

ds-damat

Dünyanın en önemli 50 konferansından biri olan Sustainable Brands Istanbul buluşması ‘How Now’ bu yıl temasıyla gerçekleşecek. Marka, inovasyon, yeni trendler, değişen müşteri davranışları ve sürdürebilirlik konularında pek çok profesyonel için önemli içeriğin olduğu buluşma, gelecekte marka dünyasının nasıl olacağına yönelik önemli ipuçlarını sunacak.

Konferansın dünyaca ünlü konuşmacıları pazarlama ve marka dünyasının profesyonellerin ilham verici bir etkinlik sağlayacak. Konferansın katılımcıları arasında Jerry Michalski, Carol Sanford, Alex Pallete, Marci Zaroff, Philipp Kauffmann, Florian Peter, Dirk Voeste, Thomas Kolster, Roope Mokka gibi uluslararası konuşmacılar yer alıyor. Sürdürülebilir geleceğe nasıl hazırlanmaları gerektiği konusunda markalar için önemli paylaşımların yapılacağı konferans iletişim dünyasına şimdiden heyecan verdi.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen konferans 26-27 Mayıs’ta ‘How Now’ temasıyla Park Bosphorus Hotel’de. Dünya’nın ve Türkiye’nin güçlü sürdürülebilir markaları ve paydaşları, global konferanslar serisinin İstanbul ayağında buluşuyor. Marka, pazarlama, iletişim, inovasyon, tedarik zinciri konularının konuşulacağı etkinlik, geleceğin daha iyi markalarını şekillendiren, yöneten marka liderlerini bir araya getiriyor.

Sustainable Brands 2015 Istanbul’da, değişen oyunun kuralları ve tüketici davranışındaki değişiklikleri göz önünde bulundurarak marka dünyasının, ortak değer yaratarak kârlılığını artırmak için ‘şimdi nasıl’ stratejiler oluşturması gerektiği, inovasyonun nasıl kullanılacağı gibi konular How Now’ temasıyla tartışılacak.

Marka Dünyasının Önemli Konuşmacıları Sustainable Brands İstanbul’da

Sustainable Brands lider markaların oluşturduğu global bir platform. Hedefi dünyayı daha iyi markalarla yenilemek ve markaları geleceğe hazırlamak. 26-27 Mayıs’ta düzenlenecek olan konferansta katılımcıları ünlü ve başarılı konuşmacılar bekliyor.

Stanford ve Harvard Üniversitelerinde okutulan The Responsible Business ve The Responsible Entrepreneur kitaplarının ödüllü yazarı Carol Sanford konferansın öne çıkan konuşmacıları arasında yer alıyor. Ünlü sosyal düşünür Carol Sanford, ayrıca TED Talks konuşmalarıyla da biliniyor. Türkiye’de organik tekstil dünyasının ve global marka danışmanlarının yakından tanıdığı değişim lideri Marci Zaroff ise organik ekoloji ile marka yaratmayla ilgili deneyimlerini katılımcılara aktaracak. Yeni modellerin düşünürü, paylaşım ekonomisi uzmanı Jerry Michalski ilişkisel ekonomi modeli ile güçlü markalar yaratmanın yol haritalarını sunarken, Fütürist Roope Mokka toplumsal değişim dinamiklerinin markalara etkisini, Alex Pallete ise yenilikçi marka geliştirme stratejilerini paylaşacak. Sustainable Brands katılımcıları, dünyanın en prestijli çikolatası Original Beans’in yaratıcısı Philipp Kauffmann’dan başarı hikâyesini; inovasyon konusunda ilham verici fikirler için çalışan Florian Peter’in yenilikçi çözümlerini dinleme fırsatı yakalayacak.

Workshoplar, Paralel Kulvarlar ve Yan Etkinliklerle Etkili Program

Konferansın Liderlik ve Strateji, Tüketici Öngörü ve Etkileri, Tedarik Zinciri ve Satın Alma, Marka Konumlandırma ve İletişim, Tasarım ve İnovasyon konularının yanı sıra uluslararası danışmanlar tarafından workshop gerçekleştirecek. Bu sayede katılımcıların da interaktif olarak katılacağı ve konunun uzmanlarıyla network kurabileceği yenilikçi fırsatlar sunulacak.

Türkiye’nin Perakendecileri SB’15 Çatısı Altında Sürdürülebilir Perakende Konferansında Buluşacak

Sustainable Brands 2015 Istanbul Konferansı çatısı altında gerçekleşecek dikkat çekici bir diğer etkinlik ise; Türkiye’nin perakendecilerini buluşturacak olan Sürdürülebilir Perakende Konferansı olacak. Sektörün önemli markalarının temsilcileri sürdürülebilir perakende için iyi uygulama örneklerini ve yol haritalarını paylaşacaklar. Sürdürülebilir Perakende Konferansı ayrıca perakende dünyasını da yeni trendlerle buluşturarak, Türkiye’de lider olmak isteyen kurumlara hitap edecek.

BASF ve Unilever’in platin sponsorluğunda gerçekleşecek olan Sustainable Brands 2015’in iletişim sponsorluğunu ise Vodafone üstlenecek. Konferansın gümüş sponsorları arasında Anadolu Efes, n11.com, Prefabrik Yapı ve Schneider Electric yer alırken İnovasyon ve Tasarım kulvarı Philips’in sponsorluğunda gerçekleşecek. Allianz, Pınar, TAV ve TSKB’nin de sponsorlar arasında yer aldığı konferansa, İSO, İTO, İKV, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği (TKYD) Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD), İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA), Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD), İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği (SKD) gibi önemli sivil toplum kuruluşları da destek veriyor.

Sustainable Brands 2015 İstanbul hakkında daha detaylı bilgi ve program için, http://www.sustainablebrandsistanbul.com/2015/ adresini ziyaret edebilirsiniz… Pazarlama Türkiye adına bulunacağım konferansın detaylarını önümüzdeki günlerde de paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir