Sosyal Medya Kampüsü 22 Ekim’de Başlıyor!

damattween

Sosyal Medya Kampüsü ve Yeditepe Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilen “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı” 22 Ekim – 27 Kasım 2016 tarihleri arasında 7. Dönem eğitimine başlıyor.

2014’ten bu yana devam eden “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı” eğitimleri veren #SosyalMedyaKampüsü, gerçekleştireceği yeni eğitim döneminde de öğrencilerini sektöre hazırlayama devam ediyor. Bugüne kadar 180’nin üzerinde mezun veren #SosyalMedyaKampüsü, katılımcılarının kariyer hayatlarına olumlu etki bırakarak sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Katılımcılarına iş fırsatı olanakları da sunan #SosyalMedyaKampüsü, sektöre nitelikli çalışan kazandırmaya devam ediyor.

Proje ve Workshoplarla Zenginleşen İçerik

#SosyalMedyaKampüsü ekibi rehberliğinde yönlendirilen katılımcılar, 6 hafta boyunca aldıkları eğitimi ekip çalışmasıyla Bitirme Projesi şeklinde sunarak, öğrendiklerini uygulamadan eğitimden ayrılmıyorlar. Belirli derslerde uygulanan workshoplarla da öğrenilen bilgiler soğumadan pekiştiriliyor. Günümüzde giderek önemini arttıran Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya çalışmaları için sizlere gerekli olacak teknik ve teorik bilgileri, #SosyalMedyaKampüsü’nün düzenlediği eğitimle, çalıştığınız marka veya sahip olduğunuz işiniz için projeye dönüştürebilecek düzeyde bilgi edinerek mezun olabilirsiniz.

Sürdürülebilir Eğitim Anlayışı: Katılımcılara bir sonraki dönem ÜCRETSİZ

Dijitalin her geçen gün yeni trendler ve gelişmelerle hayatlarımıza girmesiyle, verilen eğitimlerinde aynı hızla katılımcılarına sunulması oldukça önemli. Bu konuda ilk adımı atan #SosyalMedyaKampüsü, katılımcılarına sonraki dönemlerde vereceği Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama eğitimlerine ücretsiz katılım hakkı sağlıyor. Böylelikle sürdürülebilir bir eğitim programı sunarak katılımcıların gelişimlerini üst seviyelere taşımaları sağlanıyor.

#SosyalMedyaKampüsü 7. Dönem eğitimleri 22 Ekim 2016 – 27 Kasım 2016 tarihleri arasında Cumartesi ve Pazar günleri, saat 10:00-16:00 saatleri arasında Balmumcu’da gerçekleşiyor. Ek dersler ve konuşmacı panelleri ile toplamda 80 saatin üzerine çıkan eğitimde %70 devam zorunluluğu bulunmakta. Ayrıca programı tamamlayabilmek için katılımcıların “Bitirme Projesi” hazırlamaları ve sunmaları gerekmekte. Tüm koşulları sağlayan katılımcılar, eğitim sonunda Yeditepe Üniversitesi tarafından onaylı “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı” sertifikasına sahip olabiliyorlar. Bu dönemki eğitmenler arasında Payu Turkey CEO Emre Guzer, euro massage ülke müdür Murat Erdör ve TiciMax CEOCenk Çiğdemli’ni de eğitmenler arasında yer alıyor.

Sosyal Medya Kampüsü kurucusu ve aynı zamanda eğitmen kadrosunda da yer alan Baturay Elönü’ nün dediği gibi “Hayallerinize hırslanan! Kendinize bir iyilik yapın ve harekete geçin!

Tarih: 22 Ekim – 27 Kasım

Yer: Beşiktaş Balmumcu

Saatler: 10:00-16:00 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir