Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanı Olmak İster misiniz ?

ds-damat

Sizi Pazarlama Türkiye olarak Sponsoru Olduğumuz #SOSYAL MEDYA KAMPÜSÜ’ nün Düzenlediği

Yeditepe Üniversitesi  Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi’ne bekliyoruz.

2014′ ten bu yana 200 den fazla mezun veren Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi 8. dönemi,  Türkiye’nin önde gelen ajans ve markaların en etkili isimlerinden oluşan eğitmen kadrosu ve zengin ders içeriği ile 21 Ocak 2017 tarihinde Park Dedeman Levent’te başlıyor.

Kariyer yolcuğunda network ve iş fırsatları şansını yakalayacak olan katılımcılar; Sosyal Pazarlama, Marka Entegrasyonu ve Duruşu, Sosyal Medya Takibi ve Analizi, Dijital PR Stratejileri, SEO, Müşteri Deneyimi Yaratma, Sosyal Medya Krizlerine Stratejik Yaklaşım ve Kriz Yönetimi, Marketing Reklam Kampanya Uygulamaları, Mail Marketing ve Bütünsel Sosyal Medya Projesi Oluşturma gibi sosyal medya iletişiminin tüm yönlerini 360 derece ele alarak profesyonel olarak öğrenme fırsatı bulacaklar.

sosyal-medya-kampusu-dersleriCumartesi ve Pazar günleri 10:00 – 17:00 saatleri arasında yaklaşık 80 saat sürecek olan eğitimde; sektörün ileri gelen profesyonelleri ve #Sosyal Medya Kampüsü’nün kemikleşmiş 22 kişilik eğitmen ve konuşmacı kadrosu global marka ve ajanslardaki tecrübelerini katılımcılara aktaracak. Ayrıca Okan Karacan, Mesut Yar, Armağan Çağlayan, Ali İhsan Varol ve alanlarında etkin blogger ve fenomenler programa dahil edilerek “Content Marketing, E-mail Marketing, Online İtibar Yönetimi, Google Analytics, SEO, Sosyal Medya Görsel İletişimi” ve daha birçok önemli konu örneklerle detaylı olarak işlenecek.

Türkiye’de Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama eğitimleri alanında ilk projeli eğitim olan Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi’nin katılımcıları, #SosyalMedyaKampüsü’nün birebir danışmanlık hizmeti sayesinde eğitmen ve konuşmacılarla samimi bir ortam içerisinde bilgi alışverişi yapabilecek, Facebook/sosyalmedyakampusu ve Twitter.com/smkampusu adreslerinden 7/24 iletişim halinde olabilecekler.

Katılımcılar eğitim sonunda Proje hazırlayarak, aldıkları eğitimin her konusuna hâkim ve bilgi sahibi olarak sektörde söz sahibi olabilecek konumda mezun olacaklar. Projesi başarılı olan ve devamsızlık hakkını aşmamış olan katılımcılar “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Sertifikası” almaya hak kazanarak #SosyalMedyaKampüsü’ nün referansı ile mezun olduktan sonra staj ve iş görüşmesi imkânı yakalayabilecekler. Ayrıca eğitime gelen katılımcılar, sonraki dönemlere ücretsiz katılma hakkına sahip olacak.

Erken kayıt fırsatlarından yararlanmak ve bilgi almak için http://www.sosyalmedyakampusu.com‘ u ziyaret edebilir, 0533 5421415 ‘ i arayabilir ya da bilgi@sosyalmedyakampusu.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir