E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
sipay asliulusoy

Sipay’de Üst Düzey Atama

Şirketlere ödeme sistemleri alanında 360 derece çözümler sunan inovasyon odaklı finansal teknoloji şirketi Sipay’in İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Aslı Ulusoy oldu.

Finansal teknoloji sektörüne 2018 yılının son aylarında “ödeme sistemleri alanına yenilikçi ve dinamik çözümler sunma” mottosuyla giriş yapan Sipay, deneyimli isimlerle ekibini güçlendirmeyi ve büyütmeyi sürdürüyor. Sipay’e İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Aslı Ulusoy, Sipay’in hedef ve politikaları doğrultusunda iş geliştirme stratejilerini belirlemenin yanı sıra yeni projeler ve müşteri portföyünü genişletmekten sorumlu olacak.

Aslı Ulusoy kimdir?

St. Georg Avusturya Lisesi’nin ardından İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletmeBölümü’nden mezun olan Aslı Ulusoy, iş hayatına Demirbank’ta MT olarak başladı. Şube ve genel müdürlük deneyimlerinin ardından, Garanti Ödeme Sistemleri’nde PazarOrtaklıkları Yöneticisi olarak görev alan Aslı Ulusoy, 2002 yılında Yapı Kredi Bankası’ndaÜye İşyeri Pazarlama ve Ortaklık İlişkileri bölümünde yönetici olarak çalışmaya başladı.Yapı Kredi Bankasındaki kariyerinde Üye İşyeri Pazarlama ve Ortaklık İlişkileri Direktörü olarak ödeme sistemleri kart kabul ürün yönetimi, iş geliştirme, kurumsal iş ortaklıkları ve satış fonksiyonlarının başına geçti. 2021 yılında Boyner Holding bünyesindeki Hopi’de Ticari İş Ortaklıkları Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Aslı Ulusoy, 2023 yılı itibarıyla Sipay’de İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı görevini üstlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir