E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
sipay logo

Sipay WalletGate Hizmeti Şirketleri Fintech’e Dönüştürüyor

Türkiye’de ödeme sistemleri alanında kullanıcılara yenilikçi çözümler sunan FinTech şirketi Sipay, markaların da müşterilerine FinTech hizmeti verebilecekleri bir hizmet geliştirdi. Sipay CEO’su Semih Muşabak kullanıcı ihtiyaçlarına paralel olarak çözümler ürettiklerini ve şirketlerin lisans alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak, FinTech hizmeti verebileceklerini belirtti.

Son dönemde sektöre getirdiği inovasyonlarla dikkat çeken finansal teknoloji şirketi Sipay, müşterilerine dijital cüzdan, sanal POS, linkle ödeme gibi yeni nesil ödeme sistemleri sunuyor. Markaların dijitalleşme ve finans alanında kendi müşterilerine ve iş ortaklarına sunduğu hizmetlerde çağa ayak uydurmak ve yeni nesle hizmet etmek istediklerini belirten Sipay Genel Müdürü Semih Muşabak; “FinTech sektörü çok hızlı gelişiyor. Sadece finans değil, her sektörden marka artık gelecek birkaç yıl içinde FinTech gibi hareket edecek. Şirketler; kendi cüzdan yapılarını, kendi ön ödemeli kartlarını ve kendi sadakat programlarını oluşturarak müşterilerine, iş ortaklarına ve çalışanlarına FinTech hizmeti verecek. Biz de buradaki ihtiyacı görerek; Sipay altyapısı sayesinde WalletGate Dijital Cüzdan Servisi hizmetini sunmaya başladık. WalletGate ile markaların kendi mobil cüzdanını oluşturup, müşterilerine anında FinTech hizmeti vermesini, hayata geçirdiğimiz cüzdan uygulamamız ile birlikte, artık kurumsal firmaları lisans alma zorunluluğu olmadan bizim gibi hareket edebileceği bir sisteme entegre ediyoruz. İsteyen tüm müşterilerimizi, son kullanıcılarına hizmet vereceği bir Fintech şirketine dönüştürme gibi bir niyetimiz var.

Zaman, maliyet ve regülasyon süreçlerine maruz kalmadan FinTech hizmeti vermek!

Kullanıcıların ihtiyaçlarına paralel olarak çözümler sunmaya devam eden Sipay, WalletGate hizmeti ile markaların zaman, maliyet ve regülasyon süreçlerine maruz kalmadan FinTech hizmeti verebilmelerine imkan sağlıyor. Elektronik para yatırma, çekme, kendi ön ödemeli kartını çıkartma, sadakat programları ile markanızın mobil cüzdanını sıfırdan başlayarak tamamen işlevsel bir platform haline getiriyor.

İnovasyon Üreten Markalar Ön Plana Çıkacak

Teknolojiyi iyi kullanan firmaların her zaman rekabette öne çıktığı görüldü.

semih musabak
Sipay Genel Müdürü Semih Muşabak

Sipay Genel Müdürü Semih Muşabak bu konu hakkında sözlerine şu şekilde devam etti: “İşletmelerin rekabet gücünün ve verimliliklerinin artırılmasında, inovasyon çok önemli bir araç. İnovasyon sayesinde maliyetlerini düşürebilen işletmeler; fiyat avantajı, rakipleri karşısında farkındalık ve üstün kalite gibi avantajlar elde edebilmektedir. Günümüzde hem işletmeler hem de ülkeler açısından dünyada gerçekleşen değişimin farkında olmak ve değişime ayak uydurabilmek çok önemli. Bu değişim sürecinin ana formülü: “Dijitalleşme”. Ülkeler rekabetçi ve dinamik bilgi ekonomisine ulaşma hedeflerinde inovasyon ve inovasyon politikalarına önem vermek durumundadırlar.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir