1630480604 sigortam.net qr 2

Sigortam.net Teklifleri Şimdi QR Hızında

6 milyon müşteriye hizmet veren Türkiye’nin ilk ve lider dijital sigorta platformu Sigortam.net, QR hızında kasko ve trafik sigortası teklifi alma dönemini başlattı. 

1630480604 sigortam.net qr 2 1630480604 sigortam.net qr 1

Türkiye’nin ilk ve lider dijital sigorta platformu Sigortam.net, QR hızı ile sigorta teklifi alma dönemini başlattı. Kurulduğu günden itibaren sektörde önemli başarılara imza atan, her zaman öncü ve yenilikçi bakış açısıyla dijital sigortacılığa yön veren Sigortam.net, şimdi kasko ve trafik sigortası tekliflerini müşterilerine QR hızında ulaştırıyor.  

1630480608 yeni logo disipng

Sigortam.net’in QR hızıyla teklif alma hizmetinden yararlanmak isteyenler, cep telefonlarından internet sitesine girerek, araç ruhsatındaki QR kodunu okutuyor. Bu yolla doldurulması gereken bilgiler ekranda otomatik olarak tamamlanıyor ve teklif alma süresi hızlanıyor. Böylece müşteri, kolayca kasko veya trafik sigortası teklifini alabiliyor. Üstelik QR kodla alınan tekliflerde kaskoda 100 TL, trafik sigortasında ise 50 TL net indirim kazanıyor.

KÜNYE

Reklamveren: Sigortam.net

Reklamveren Temsilcileri: Bora Uludüz, Selen Yığın, Didem Aşkın Sinnar, Elif Erman, Semih Soytekin

Reklam Ajansı: Tribal Worldwide İstanbul

Ajans Başkanı ve Yönetici Kreatif Direktör: Arda Erdik

Ajans Başkan Yardımcısı ve Yönetici Kreatif Direktör: Başar Bellisan

Ajans Başkan Yardımcısı ve Müşteri İlişkileri Direktörü: Alp Gürsoy

Yaratıcı Yönetmen: Evren Doğrar, Ozan Aslan,

Kreatif Ekip: Barış Özdemir, Ezgi Yıldırım, Kadri Bayhaner, Metehan Yılmaz, Öykü Göç, Bengüsu Alemdar, Talha Akçay

Motion Ekibi: Mehmet Yıldız

Müşteri Grup Direktörü: Buse Sokullu

Müşteri İlişkileri Ekibi: Ekin Burcu Güler, Elif Kösedağ

Stratejik Planlama: Ceren Şehitoğlu, Furkan Özgür

Ajans Prodüktörü: Ümit Bak 

Sigortam.net CEO’su Bora Uludüz: “Müşterimizi odak noktasına koyan dijital sigortacılık çözümleri sunuyoruz”

1630480603 sigortam.net ceo bora ulud z

Dijital sigortacılığın ülkemizdeki öncülerinden olan Sigortam.net’in, sektördeki 21 yıllık tecrübesiyle bugün 6 milyon müşteriye hizmet sunduğunu belirten Sigortam.net CEO’su Bora Uludüz, “2000 yılından bu yana sektörde ilk olan birçok yeniliğe imza attık. Müşterimizi odak noktasına koyarak geliştirdiğimiz teknoloji gücüyle emin adımlarla büyümemizi sürdürüyoruz. Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda geliştirdiğimiz yeniliklerle Türkiye’de dijital sigortacılığa yön veren lider şirketlerden biriyiz. Son olarak pazara sunduğumuz QR hızında teklif alma hizmeti de yine müşteri iç görüleri doğrultusunda şekillendi. İçinde bulunduğumuz hız çağında artık kimsenin bir dakika bile gereksiz zaman harcamaya tahammülü yok. Biz de kasko ve trafik sigortası tekliflerini müşterilerimize QR hızında sunarak gelişen müşteri beklentilerine biraz daha ayak uydurmuş olduk. Dijital dünyada yenilikler bitmez, bundan sonra da yeni ürün ve çözümlerle müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Ayakkabınız LC Waikiki’dense İçiniz Rahat Olsun adlı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir