23-27 Mayıs Tarihinde Düzenlenecek Pazarlama Türkiye Zirvesi "Metaverse" Etkinliğine Ücretsiz Katılmak İçin Tıklayın

SEO Şefi 2020 Yılında Ücretsiz SEO Eğitimlerine Devam Ediyor

Türkiye’nin ilk online SEO eğitimlerini başlatan SEO Şefi 2020 yılında ücretsiz SEO eğitimlerine devam edeceğini duyurdu. Yeni başlayan ve uzmanlar için Müslüm Aslantürk tarafından düzenlenen eğitimler kesintisiz olarak devam edecek.

Tüm yayınları sektörde büyük bir ilgi ile takip edilen Müslüm Aslantürk, ilk olarak facebook kişisel sayfasında yayınlar yapmaya başlamıştı. Gösterilen ilgilere duyarsız kalmadı ve eğitim videolarını Youtube kanalı açarak ücretsiz olarak sunmaya başladı. SEO’ya ilgi duyan herkes mutlaka yayınlarını izlemiştir diyebiliriz.

 

Peki, Müslüm Aslantürk kimdir neler yapıyor? Yakından tanıyalım.

Müslüm Aslantürk SEO Şefi firması kurucusudur. Türkiye’nin ilk Google Topcontributorları arasında yer almaktadır. Uzun bir dönem Google Destek platformunda ülkemizi temsil etmiştir. Onbinlerce sorun yaşayan site sahibine yardım ederek sorunlarından kurtulmasına yardımcı olmuştur. Google Partner olarak dijital pazarlama hizmetleri sunmaktadır. Ülkemizi SEO ile tanıştıran ilk SEO Uzmanları arasında yer almaktadır. En çok dikkat çeken özellikleri arasında sadece kendine ait SEO tekniklerini kullanmaktadır. 200’den fazla canlı yayın yaparak SEO’ya ilgi duyan insanlara ücretsiz SEO eğitimi vermiştir. 2 SEO kitabı çıkarmıştır. İlk kitabını ücretsiz olarak SEO öğrenmek isteyenlere ulaştırmıştır.

Marka yaratma konusunda tartışmasız bir uzmandır. Sadece E-ticaret sitelerine hizmet vermesi ile ayrıca yoğun ilgi odağıdır. Satışları düşen firmaların satışlarını arttırmak için hizmet vermektedir. Performans Marketing hizmetleri olarak adlandırabiliriz. E-ticaret sitesi sahiplerinin ilk kapısını çaldığı uzmanlardan biridir. Eğer satışlarınız düşüyor veya daha fazla satış yapmak istiyor iseniz, Müslüm Aslantürk ile tanışma vaktiniz gelmiştir diyebiliriz.

 

Eğitimler Neden Bu Kadar İlgi Görüyor?

Seo uzmanı adaylarının hiç durmadan yeni kaynaklar aradığını bilirsiniz. Öğrenmeye son derece meraklılardır ve önlerine çıkan tüm kaynakları okurlar. Birçok kaynakta yüzeysel bilgiler ile karşılaştıkları için, istediklerini öğrenmek konusunda zorlanırlar. Video eğitimleri ile öğrenmek, makale okuyarak öğrenmekten çok daha kolaydır. Uzmanımız hiç çekinmeden çok özel bilgi ve teknikleri paylaştığı için her yayını büyük bir ilgi ile takip edilmektedir.

2020 yılında SEO eğitimlerine devam edecek mi diye merakla beklenen uzmanımız, dün itibari ile resmi sitelerinde duyuru yaptı. SEO sayfaları içerisinde artık SEO Eğitimi videolarının yer alacağını bildirdi. Bugün baktığımızda 9 adet eğitim videosu eklenmiş durumda. Artık SEO eğitimlerini sitelerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz. Yine tüm videolarında dikkat çeken en önemli konu ise 1 saatten uzun olması.

Yeni eğitim videolarını heyecanla beklediğimiz uzmanımıza ve SEO Şefine başarılar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir