SendPulse’tan Pazarlama Eğitimlerine Büyük Destek

damattween

Toplu mail ve pazarlama otomasyonu çözümleri sunan SendPulse sahip olduğu 250.000’den fazla aktif kullanıcıyla tüm dünyada ve Türkiye’de faaliyet gösteriyor.

Ücretsiz Ürün & Eğitmen Desteği

Dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren eğitim programlarına yönelik karşılıksız destek paketini duyuran SendPulse, dijital pazarlama odaklı eğitim programlarına eğitmen ve tüm ücretli özelliklerini öğrencilere ücretsiz olarak sunuyor.

Seminer ve konferans gibi etkinliklere de destek veren SendPulse, katılımcılara e-posta pazarlamasının temellerini öğretiyor ve uygulamalı olarak anlatıyor.

Tanıtım Desteği

Bunların yanı sıra SendPulse kullanıcılarına gönderilen aylık bültenlerde SendPulse ile birlikte çalışan dijital pazarlama eğitimleri hakkında özet gönderen SendPulse dijital pazarlama eğitimlerinin tanıtımınada destek oluyor ve eğitim programına özel promosyon kodu gönderimi de sağlıyor.

Sendpulse’ın Faydaları

  • Toplu e-posta kampanyaları oluşturmanız için kullanıcı dostu arayüz
  • Yüzlerce e-posta şablonu ve sürükle bırak editör
  • Ek iş gerektirmeyen, tüm cihazlar için optimize edilmiş e-postalar
  • Mümkün olan en iyi sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olmak için kapsamlı raporlama yetkinlikleri ve AB test araçları
  • 24 saat telefon desteği ve herhangi bir sebeple test imkânı

Blog yazarları, işletme sahipleri, pazarlamacılar ve büyük şirketlere yönelik çözümler sunan SendPulse hakkında detaylı bilgi almak ve pazarlama eğitimi desteğine başvurmak için aşağıdaki linkten başvuru yapabilirsiniz.

http://bit.ly/sendpulsedestek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir