E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
rb reckitt olarak yeniden markalandi ve yeni logosunu acikladi

RB, Reckitt olarak yeniden markalandı ve yeni logosunu açıkladı

FMCG önde gelen şirketlerinden RB, Reckitt olarak yeniden markalaştığını duyurdu. Yeni marka kimliği ve logosu; daha temiz, daha sağlıklı bir dünya için amansız bir arayış içinde korumak, iyileştirmek ve beslemek amaçlarını taşıyor.

Kurumsal İlişkiler ve Sürdürülebilirlik Kıdemli Başkan Yardımcısı Miguel Veiga-Pestana: “Marka, kurumsal amacımızın ve dönüşüm yolculuğumuzda şirket genelinde meydana gelen değişimin görünür bir sembolüdür. İsim, Reckitt’in mevcut yaygın kullanımını yansıtıyor ve şirketin mirasıyla olumlu ilişkileri korurken daha net, daha basit ve daha akılda kalıcı. “

Yeni görsel kimlik Havas tarafından Conran Design Group ile hazırlandı.

Yeni bir isim ve logo – sembolün kalbindeki R, Reckitt’in koruma, iyileştirme ve yetiştirme amacından esinlenerek, birliğimizi, gücümüzü ve acımasız arayışımızı temsil ediyor. Reckitt’in dünyadaki bir ortak ve pozitif dönüşüm için bir katalizör olarak rolünü ifade ediyor. Sembolün kabuk benzeri kalitesi, bir koruma duygusu ve doğal dünyaya bir atıfta bulunuyor.

Geliştirilmiş bir renk paleti – son derece farklı ve tanınabilir ‘Energy Pink’, Reckitt’in sürekli enerjisini ifade eden ana marka rengidir – ikincil renkler ise ürün portföyünü ve daha temiz, daha sağlıklı bir dünyaya olan bağlantısını yansıtır.

Tipografi – özgün bir yazıtipi ile ‘Enerji’ odaklı bir kullanım.

Yeni görsellerin uygulanması 1-3 yıllık zaman dilimde tamamlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir