E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Puma’nın Yeni İletişim Ajansı Belli Oldu

Sahip olduğu köklü spor mirasıyla dünyanın önde gelen global spor markası PUMA’nın iletişim faaliyetlerini Medyaevi İletişim yürütecek. 

Dünyanın en büyük spor giyim markalarından biri olan PUMA, iletişim faaliyetleri için Medyaevi İletişim ve Danışmanlık’ı seçti. 

Ayakkabı, giyim ve aksesuar tasarlayan, geliştiren, satan ve pazarlayan dünyanın önde gelen Spor Markalarından biri olan PUMA, 70 yılı aşkın süredir dünyanın en hızlı sporcuları için hızlı ürünler yaratarak sporu ve kültürü durmaksızın ileriye taşımaya devam ediyor. PUMA, Futbol, Koşu ve Antrenman, Basketbol, Golf ve Motor Sporları gibi kategorilerde performans ve spordan ilham alan yaşam tarzı ürünler sunuyor. Spor etkilerini sokak kültürüne ve modasına getirmek için ünlü tasarımcılar ve markalarla iş birliği yapan PUMA Group; PUMA, Cobra Golf ve stichd markalarının sahibidir. Şirket, ürünlerini 120’den fazla ülkede dağıtıyor, dünya çapında 16.000’den fazla kişiyi istihdam ediyor.  

Medyaevi, yeni dönemde Puma’ya kurumsal itibar yönetimi, stratejik medya ilişkileri yönetimi, lider ve sözcü iletişimi, kriz iletişimi, konu ve gündem yönetimi ile pazarlama iletişimi alanlarında hizmet verecek.

Medyaevi, aralarında Vodafone, P&G, Ariel, Fairy, Febreze, Oral-B, OPPO, Zorlu Holding, Zorlu Enerji, Zorlu Gayrimenkul, Zorlu Tekstil, Starbucks, PepsiCo Türkiye, Türk Ekonomi Bankası (TEB), Tekfen Holding ve Grup Şirketleri, MediaMarkt, Michelin, TAB Gıda, ETİ, Aksigorta, Bioderma, FLO Mağazacılık, Tiryaki Agro, Tosyalı Holding, Metro Türkiye ve Sirena Marine’in de bulunduğu 40’ı aşkın markaya hizmet veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir