Prima ’nın Yeni Reklam Filminde Babalar Başrolde

damattween

Türkiye’de 33 yıldır yenilikçi ve güvenilir ürünleriyle bebeklerin sağlıklı ve mutlu gelişimine katkı sağlayan Prima ’nın yeni ürünü Aktif Bebek’in reklam filmi yayınlandı. Bu sefer bir babanın başrolde olduğu reklam filminde, “hüppp diye içine çek beni” şarkısı Prima Aktif Bebek ile yeniden dillere dolanıyor.

Türkiye’nin lider bebek bezi markası Prima’nın Aktif Bebek Bezi reklamı kısa bir süre önce tüm televizyon kanallarında yayınlanmaya başladı. Prima Aktif Bebek’in yeni reklam filminde bu sefer görev bir babaya düşüyor.

Prima, bebeklerin gelişiminin çok hızlı olduğu 0-3 yaşlarında babaların bebek bakımına katılması ve bebekle yakın ilişki kurması bebek gelişimi açısından oldukça önemli olduğunu vurgulamak için yeni reklam filminde bu sefer sahneyi babalara bırakıyor. Yapılan araştırmalara göre; bebeklerin fiziksel, duygusal ve yakınlık kurma ihtiyaçları ne kadar çabuk ve tutarlı bir şekilde karşılanırsa, bebekler ebeveynlerine o denli güvenli bağlanıyorlar ve bu bağ, onların olumlu ebeveyn-çocuk etkileşiminin temelini oluşturuyor.

Ebeveynlerin ve bebeklerin her zaman yanında olan Prima, yeni reklam filminde kullandığı, sözlerini ve müziğini Nazan Öncel’in yazdığı “Hüp” şarkısı ile dillere yeniden pelesenk oluyor.

Reklam Künyesi

Reklamveren: Prima – Procter & Gamble

Reklamveren Yetkilileri: Tunahan Kafa, Gözde Özkan, Melis Kocakanat

Reklam Ajansı: Publicis Groupe – PG One

Kreatif Direktör: Deniz Çavdar

Yaratıcı Ekip: Ahmet Yacel, Erdem Belener, Tuan Baykut

Müşteri İlişkileri Direktörü: Elif Olcaytu

Marka Ekibi: Derin Doğru, İrem Göçmen

Ajans Prodüktörleri: Sevinç Öktem, Hikmet Helvacı

Prodüksiyon: Filmacass

Yönetmen: Kağan Erturan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir