Plaza Cubes, 12 Lokasyonda Modern Ofis Çözümleri Üretiyor!

Plaza Cubes hazır ofis, sanal ofis, co-working alanları ve profesyonel toplantı odaları ile 4 şehir, 12 lokasyonda hizmet veriyor. Plaza Cubes’te sanal ofis veya hazır ofis kiralayarak, size en uygun lokasyonumuzdaki firma adresinizde işlerinizi keyifle, başka hiçbir detayı düşünmeden yönetebilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakası’nda; Maslak Sun Plaza & İz Plaza Giz’de, Nidakule Levent ve Metrocity’de, Kağıthane Papirus Plaza’da yer almakta. Anadolu Yakası’nda; Ataşehir Palladium Tower, Kozyatağı AND Plaza ve Ümraniye Akkom Ofis Park’ta bulunmakta. Ankara’da Paragon Tower ve Via Flat, İzmir’de ise Bayraklı Mistral’de yer alıyor. Aynı zamanda Mart 2020’de Almanya Düsseldorf ile birlikte yurtdışına da açılıyor.

Prestijli Adreslerde Sanal Ofis
Sanal ofis kiralamak Plaza Cubes’te oldukça keyifli bir süreç. Şirket kurarken ya da var olan şirketiniz iiçin yasal bir adresiniz olmalı. Bunun için prestijli Plaza Cubes adreslerinde şirket adresiniz olması marka değeriniz için artıdır. Aldığınız hizmete ek olarak profesyonel asistanlık, kargo hizmetimiz, lounge, çay & kahve ve ikramlarımız ile sanal ofise sahip olmanın tüm avantajlarını yaşarsınız. Aynı zamanda isterseniz inovatif toplantı odalarımızı kiralayabilir, önemli iş görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Prestijli adres ve resmi telefon numaranız ile marka değerinizi arttırırsınız. Tüm bu avantajlara hiçbir ek masraf ödemeden sahip olursunuz! Lokasyonlarımız, içeri girer girmez profesyonelliği hissedebileceğiniz tüm imkanlara sahiptir. Firma yönetmek ciddi bir iştir; profesyonel bir hizmetle işlerinizin daha iyi devam edebilmesi için 14 senelik deneyimimiz ile dinamik ve yeniliklere adapte olarak çalışmaktayız.

Modern Hazır Ofisler
Modern, masraflarını düşünmediğiniz ve içinde keyifle çalışmak istediğiniz hazır ofis mi hayal etmiştiniz? Plaza Cubes’te tüm hazır ofisler tam da ihtiyacınız olan ofisleri fazlasıyla karşılıyor. Hazır ofisler, ofis mobilyalarının hazır olduğu, yönetici asistanı, aidat, elektrik, ısınma, soğutma gibi tüm ofis hizmetlerini düşünmek zorunda olmadığınız ofis kiralama çözümüdür. Plaza Cubes ofislerinde siz işinize konsantre olurken bizler de size en iyi hizmeti vermeye çalışacağız. Hazır ofislerimizi 12 lokasyonda, size en uygun avantajlı konumlardan seçebilir ve işinizi yönetebilirsiniz.

Teknolojik Toplantı Odaları
Toplantı Salonlarımız, Ankara, Düsseldorf, İstanbul ve İzmir’de 12 lokasyonda olmak üzere kolaylıkla ulaşabileceğiniz, merkezi bölgelerde yer almaktadır. Metroya, otobüs duraklarına yürüme mesafesinde olup, size en yakın yerde toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 10-20 kişilik toplantı salonu ve 50 kişilik eğitim-seminer salonlarımız modern ve ihtiyaca yönelik teknolojik gereksinimlerin karşılanacağı şekilde dekore edilmiştir. Toplantı salonlarımızı, saatlik, günlük ve aylık olarak kiralayabilir, müşterilerinizi verimli bir şekilde ağırlayabilirsiniz. Plaza Cubes müşterisi olmanın tüm ayrıcalık ve avantajları konusunda daha detaylı bilgi almak ve uzmanlarımızla görüşmek için hemen 444 56 07’yi arayın ya da web sitemiz plazacubes.com’dan formu doldurabilirsiniz. 2020 indirim avantajlarını kaçırmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir