E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 16 Mart Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Pınar Kadırgan, Türk Henkel’in Yeni İnsan Kaynakları Direktörü oldu.

Türk Henkel’de Pınar Kadırgan Türkiye ve İsrail’den sorumlu İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine getirildi.     

Henkel ailesine katılan Pınar Kadırgan daha önce 14 yıl boyunca görev yaptığı Cargill’de, Gıda İş Kolu Orta Doğu, Türkiye ve Kuzey Afrika İnsan Kaynakları Direktörü pozisyonunda bulunuyordu. Toplam 18 yıllık çalışma deneyimi bulunan Kadırgan, onun öncesinde de HSBC ve Demirbank’ta çeşitli insan kaynakları pozisyonlarında görev yaptı.

Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü mezunu olan Pınar Kadırgan, bundan böyle Henkel’de Türkiye ve İsrail’den sorumlu İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapacak. New York Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı’nı tamamlayan ve iyi derecede İngilizce bilen Kadırgan, evli ve 1 çocuk sahibi.

Henkel’de görev almaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Pınar Kadırgan yaptığı açıklamada “Henkel, müşterileri, tüketicileri, çalışanları ve faaliyet gösterdiği tüm toplumlar için değer yaratmayı benimsiyor. İnsan kaynakları olarak biz de iş birimlerimizin ve fonksiyonlarımızın stratejik bir iş ortağı olarak, geleceği şekillendirirken kuruluşumuza güç katmak için elimizden geleni yapacağız.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir