E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
broşür

Online Matbaa Hizmetleri Artık Daha Fazla Tercih Ediliyor

Online matbaa, dijital olarak baskı işleri sunan internet tabanlı matbaalardır. Bu matbaalar, müşterilerin kendi baskı işlerini tasarlamalarını ve matbaaya yüklemelerini sağlar. Online matbaa sayesinde broşür baskı, el ilanları, kartvizit baskı ve tasarımı, poster ve afişler gibi pek çok baskı işlemini kolayca gerçekleştirmek mümkün olur.

Online matbaa: https://www.brosur.com.tr/ 

Matbaa ve baskı işlemleri günümüzde çok daha geniş bir kitle tarafından ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer alır. Reklam ve pazarlama dünyası başta olmak üzere hemen tüm iş kolları ve sektörlerde matbaanın zengin ürün yelpazesinden destek alınır. Yerel bazdaki mağazalarda, ulusal ve uluslararası markalara kadar iş dünyasında yer alan herkes matbaa imkanlarını değerlendirir. Bu kadar ilgi görülen bir alanın teknolojik gelişmelerden destek almaması beklenemezdi öyle değil mi? Yoğun ilgi sonucunda baskı dünyası büyük bir gelişme göstererek online matbaa adı ile çok daha ulaşılabilir bir yapı aldı. Bu alanda daha önce bir sipariş verme veya tasarım yapma, ürün alma işlemi gerçekleştirmediyseniz aklınızda bazı soru işaretleri olabilir. Gelin birlikte online matbaa avantajları, kullanım alanları ve ürün çeşitlerini detaylı bir şekilde inceleyelim. 

Online Matbaaların Avantajları Nelerdir?

Online matbaalar, geleneksel matbaalara göre birçok avantaja sahiptir. Bunların en başında süre tasarrufu gelir. Online matbaa sayesinde baskıya girecek ürünler farklı müşterilerden miktar bazında toplanır. Tüm müşterilerin talebi tek baskı işlemi ile gönderime hazır hale gelir. Ayrıca bu yeni nesil matbaa dünyasında tasarım ve sipariş amacıyla bir şube veya bayii ziyaretine gitmeniz gerekmez. Akıllı cihazlardan kolayca girebileceğiniz arayüzlerle beğendiğiniz tasarımla istediğiniz sayıda ürünün baskısını hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz. 

Online matbaa dünyasının bir diğer önemli avantajı ise hiç kuşkusuz maliyetlere yansıyan olumlu etkisidir. Özellikle profesyonel iş dünyasında tercih edilen baskı ürünlerinin maliyetlerinin düşük kalitelerinin ise yüksek olması müşterilerin en çok istedikleri şey olsa gerek. Online matbaa üretim sürecindeki maliyetleri düşürdüğü için müşterilerin de bu hizmete daha uygun fiyatlarla erişmesini mümkün kılar. 

Online matbaa sayesinde kişiler tek bir şube veya bayide göremeyecekleri kadar çok çeşidi telefonlarının ekranından rahatlıkla görebilir. Ürün yelpazesinin zenginleşmesini sağlayan online matbaanın sektöre en önemli katkılarından biri de bu çeşitliliktir. Günümüzde tarzı, vizyonu, misyonu veya yansıtmak istediği duruşa uygun tasarımları her firma online matbaa sayesinde kolaylıkla bulabilir. 

Online Matbaalarda Hangi Baskı İşleri Yapılabilir?

Online matbaa teknolojiden destek alarak hızla gelişen ve gelişmeye devam eden yapısı ile bünyesinde oldukça büyük bir seçenek çeşitliliğine sahiptir. Firmanızın veya işinizin gereklerine uygun olarak çok sayıda farklı baskı ürününü ve tasarımını bu mecrada bularak sipariş oluşturabilirsiniz. Merak edenler ve seçim yapmakta zorlananlar için ürün çeşitlerinden en çok ilgi gösterilenleri gelin birlikte inceleyelim. 

Kartvizit Baskı

Kartvizit genel bilinen hali ile dikdörtgen küçük cep veya cüzdan gibi yerlerde taşınabilen tanıtıcı baskı ürünleridir. Gerek kişisel gerek işletmeler için kartvizit baskı işlemi yaptırılarak daha profesyonel bir duruş yakalamak mümkündür. Hedef kitle ile yakın bir ilişki kurabilmek ve akılda kalmak için kartvizit baskı seçenekleri oldukça uygundur. 

kartvizit 1

Broşür Baskı

Broşür baskı işlemleri de firmaların, küçük ve büyük markaların, dernek, vakıf, okul yanında daha pek çok farkı kurum ve kuruluşun da sık sık tercih ettiği baskı ürünlerindendir. Broşürler sayesinde pek çok farklı mesaj vermek, tanıtım ve reklam yapmak mümkündür. Zengin tasarım çeşitliliği için sizler de broşür baskı modellerine göz atabilirsiniz. 

Magnet Baskı

Online matbaa ve genel olarak baskı dünyasında teknolojik gelişmeler ürünleri çeşitlendirdi. Bunun yanında ürünlerin daha işlevsel, yaratıcı ve ilgi çekici olmasını da mümkün kıldı. Yeni nesil reklam yöntemlerinden olan magnet baskı seçenekleri sayesinde markanızın her evde ve iş yerinde görünmesini mümkün kılabilirsiniz. Magnet baskı seçenekleri ayrıca kına, düğün veya nişan hatırası olarak sevdiklerinize verebileceğiniz yaratıcı seçenekler arasında da değerlendirilebilir. 

magnet 1

Online Matbaalarda Baskı İşleri Nasıl Hazırlanır?

Online matbaalarda baskı işleri hazırlamak oldukça kolaydır. Birkaç basit aşamadan oluşan bu sürece giriş yapabilmek için internet bağlantısı ve akıllı bir cihaza sahip olmak çok önemlidir. Bilgisayar, tablet yahut mobil cihaz ile online matbaa siparişlerinizi kolayca verebilirsiniz. İnternet üzerinden sipariş vereceğiniz marka ve firmayı seçtikten sonra kategoriler içerisinden istediğiniz ürün türünü belirleyebilirsiniz. Ardından tasarım örneklerine göz atmanız mümkündür. Bu hazır tasarımları kendinize uygun hale getirmek renk ve yazı puntosu gibi detayları değiştirmek de online matbaa sayesinde mümkün. Ardından tasarım tamamlanır ve belirlenen adet ile birlikte sipariş kaydı oluşturulur. Online matbaa dünyasında yine online olarak güvenli kanallarla ödemeler yapılabilir. Son olarak girilen adres bilgileri doğrultusunda baskısı tamamlanan matbaa ürünleri sizlere teslim edilir. İşte online matbaa sayesinde baskı hizmeti almak bu kadar kolay!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir