Okuduğunuz Yazı
Online Araba Satışları Başlıyor mu?

Online Araba Satışları Başlıyor mu?

Mercedes Online Satış

Mercedes-Benz, yeni otomobil alıcıları için eve teslim hizmetini açıklayan en son otomobil üreticisi.

Şimdilik Alman pazarına özel görünen hizmet, 2016 yılı için piyasaya sürdüğü araçlar ile markanın online mağazasını genişletiyor.

Alman Motormobiles, çevrimiçi mağazanın Aralık 2019’da yenilendiğini ve o zamandan beri yaklaşık 400.000 ziyaretçi çektiğini bildirdi. Yeni bir Mercedes için alışveriş yapanlar bunu sadece online olarak yapabilir ve aracın istediği adrese teslim edilmesini seçebilirler. Dahası, bu teslimat hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Diğer otomobil üreticileri ve bayileri gibi Mercedes-Benz, online araç satışları için parlak bir gelecek görüyor ve satışlarının yaklaşık dörtte birinin 2025 yılına kadar online kanallardan gelmesini bekliyor.

What Car, temassız araç teslimatının sektör genelinde arttığını bildirdi. Doğrudan müşterilere teslim edilen araçlar içeride ve dışarıda koruyucu kıyafet giyen biri tarafından virüs ve bakterilerin öldürülmesini sağlamak için en az yüzde 70 izopropil alkol içeren bir dezenfektan sprey kullanılarak temizlendiği bilgisini paylaşmaktadır.

İlginizi Çekebilir
sahibinden.com

İngiliz alıcılar, yeni araçlarının bir kamyonun arkasında teslim edilmesini veya bunun yerine sürülmesini tercih edebiliyorlar. İkincisini seçerlerse, teslimat sürücüsüne kollarını ve bacaklarını örten eldiven ve kıyafet giydirilmektedir. Buna ek olarak, sürücü anahtarları kararlaştırılan güvenli bir yerde bırakmadan önce aracın içini, anahtarlarını ve kapı kollarını dezenfekte etmeli ve silmelidir.

Satışların bol olsun Mercedes!

Yorum Yok

Leave a Reply

Your email address will not be published.



© 2020 Pazarlama Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.

Hosting Sponsoru: Turhost