E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

OfisPaneli ile KOBİ’ler Avantajlı Tedarik Anlaşmalarına Kolayca Ulaşabiliyor

Büyük firmaların, tedarikçi firmalardan aldığı yüksek indirim oranları, onlara gösterilen kolaylıklar yakın zamana kadar KOBİ’ler için bir hayaldi. Yeni bir girişim olan OfisPaneli ile artık KOBİ’ler de avantajlı tedarik anlaşmaları yapabilecek.

KOBİ’lerin en büyük problemlerinden biri, kuruluştan başlayıp sürekli artarak devam eden şirket giderleridir. Tüm küçük ve orta büyüklükteki işletme sahibi bu giderleri düşürmenin yollarını arar fakat indirimli tedarik anlaşmaları bulmada şirket hacminin küçük olması, tüketim ve gönderi tutarlarının düşük olması bu anlaşmaların önünde bir bariyerdir.

Bu problemi çözmek için ortaya çıkan OfisPaneli, toplu satınalmanın gücünü kullanarak küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin kolayca avantajlı tedarik anlaşmaları yapabilmesini amaçlıyor. İşletmeler için şu anda kargo, akaryakıt, araç takip, damacana su, yemek kartı, elektrik ve sigorta türlerinde indirimli tedarik anlaşmaları sunan OfisPaneli, tüm teklif ve sözleşme süreçlerini internet üzerinden yürüterek zaman tasarrufu da sağlıyor.

KOBİ’lerin işletme giderlerini düşürmeye başlaması için tek yapması gereken yüksek gider kalemlerini seçerek https://www.ofispaneli.com üzerinden başvuru yapması. Ardından OfisPaneli danışmanları işletme yetkilisine ulaşarak şirketi daha iyi tanımak için çalışıyor ve o şirket için en uygun tedarik anlaşmalarının tekliflerini kendisine sunuyor. Tek tek tedarikçilerle konuşup fiyat almak ve karşılaştırmanın getirdiği operasyonel yükü azaltarak KOBİ’lerin yükünü hafifletiyor.

Tüm hizmetler ücretsiz.

OfisPaneli, KOBİ’ler ile tedarikçi firmaları buluştururken ekstra hiçbir ücret talep etmiyor.

Ayrıca işletmeler, tedarik anlaşmalarını tamamladıktan sonra panellerine giriş yapıp, teklif ve sözleşme süreci detaylarını, işlem geçmişlerini, aylık harcama ve tasarruf tutarlarını görüntüleyebiliyorlar. Panel üzerinde anlaşma yapabileceği diğer ürün ve hizmetleri de görüp, en hızlı şekilde yeni bir anlaşma için teklif isteğinde bulunabilir ve panel üzerinden tüm anlaşma süreçlerini tamamlayabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir