E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
neredeoku.com

Neredeoku.com , Eğitim Kurumlarını Tek Çatı Altında Topluyor

Türkiye’de 81 ildeki tüm eğitim kuruluşlarını bir araya getiren neredeoku.com kullanıcıların deneyimine sunuldu. Artık eğitim için alternatif arayışında olanlar internet üzerinden kapsamlı bir araştırma yapmanın rahatlığını yaşayacaklar.

Tüm seviyelerde binlerle ifade edilen eğitim kurumunu tek bir çatı altında listeleme ve karşılaştırma imkanı sunan Neredeoku.com büyüme vizyonu ile sadece Türkiye’ye değil ülkemizde eğitim hayatına devam etmek isteyen bir çok yabancı ülke vatandaşına da eğitim imkanları ile ilgili bilgiyi online olarak ulaştırmayı hedefliyor. 2019 yılında aktif olan girişim kısa sürede ulaştığı büyük trafik hacmi ile eğitim konusunda dijital ortamda araştırma yapan kitlenin %30’una ulaşmayı başardı. 2020’de listeleme misyonuna üniversiteleri ve yurt dışı eğitim segmentini de ekleyerek aylık on binlerce ziyaretçiye ulaştı.

 

neredeoku.com

 

Neredeoku.com eğitim sektöründe faaliyet gösteren markalar içinde önemli bir yere sahip. Birçok marka kuruluş kayıt dönemlerinde öğrencilere kendilerini tanıtmak için online ve offline aktiviteler düzenliyor. 81 ilde önemli bir talebi toplayan girişim bunları eğitim kurumları ile paylaşarak köprü görevi görüyor.

Neredeoku.com’un ne gibi bir fark sunduğunu olduğunu kurucu ortaklarından Nejat Esener şöyle açıklıyor: ‘Bugün özel okul ücretleri ortalama 20-25 bin TL’lerin üzerinde. Sunulan eğitim,  imkanlar ve aile bütçeleri düşünüldüğünde veliler çocukları için en doğru kararı vererek seçim yapmak istiyor. Eğitim kurumları da kontenjanlarını en etkin şekilde kullanmak ve daha çok sayıda öğrenciye kaliteli eğitim sunma amacında. Biz bu anlamda nitelikli eğitim arayanlar ile kurumlar arasında bir köprü olmak istiyoruz.’

Eğitim listeleme ve pazaryeri platformları gibi rekabetin çok yoğun olmadığı bir alanda Neredeoku.com eğitimi bir bütün olarak ele alıyor. 3 yaşından başlayarak çeşitli dönemlerde birbirleri arasında geçişleri bulunan, listelediğimiz tüm seçenekleri en akıllı ve detaylı şekilde nasıl doğru şekilde tutarız bunun planlaması yapılıyor. İşin merkezine zekayı ve etkileşimi koyarak değer yaratmaya odaklanan platform, bunu farklılaştıracak bir özellik olarak görüyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir