E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Mercedes-Benz Türk Sponsorluğunda Sevgililer Günü’nde Kenan Doğulu’dan Özel Bir Konser

Mercedes-Benz Türk sponsorluğunda Sevgililer Günü’nde Kenan Doğulu’dan özel bir konser

·        Mercedes-Benz Türk, İstanbul’un en önemli sahne sanatları ve çağdaş sanat platformlarından biri olan Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nin (PSM) sponsorluğuna devam ediyor.

·        Türk pop müziğinin önemli isimlerinden Kenan Doğulu, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde “Aşk‘a Şarkılar“ını Mercedes-Benz Türk ana sponsorluğunda Zorlu PSM Ana Tiyatro Sahnesi’nde seslendirdi.

Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Kenan Doğulu, en güzel aşk şarkılarını 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Zorlu Performans Sanatları Merkezi (PSM) Ana Tiyatro Sahnesi’nde seslendirdi. Mercedes-Benz Türk ana sponsorluğunda sahne üstü ayakta konseptiyle düzenlenen konserinde Kenan Doğulu, “Aşk ile Yap” şarkısından “Kurşun Adres Sormaz Ki” şarkısına uzanan “Aşk’a Şarkılar” repertuvarını müzikseverlere sundu.

Mercedes-Benz Türk sanata 30 yıldır destek veriyor

Türkiye’nin kültür sanat yaşamının gelişmesine uzun yıllardır destek veren Mercedes-Benz Türk 30 yıldır İstanbul Müzik Festivali’ne ve 10 yıldır Ankara Müzik Festivali’ne verdiği desteği, İstanbul’un en önemli sahne sanatları ve çağdaş sanat platformlarından biri olan Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nin (PSM) otomotiv sponsorluğunu üstlenerek devam ettiriyor. 1 Nisan 2016 itibarıyla başlayan ve 31 Ocak 2018 tarihine kadar devam edecek olan sponsorluk kapsamında şirket, aynı zamanda her yıl dört önemli sanatsal etkinliğin ana sponsorluğunu yapıyor.

Bekdikhan: “Ülkemizin sosyal ve kültürel gelişimine de destek vermeyi kendimize prensip edindik”

Mercedes-Benz Türk geçen yıl ilk olarak, 2-3 Nisan 2016 tarihlerinde, 100 kişilik koro ekibi ve 86 kişilik Filarmonia İstanbul orkestrasının Lord of The Rings in Concert “The Fellowship of The Ring” konserine sponsor oldu. Post-rock’ın en önemli gruplarından olan Sigur Rós’un Türkiye’de sergilediği ilk canlı performansına da sponsor olan Mercedes-Benz Türk, üçüncü etkinlik sponsorluğunda Türk pop müziğinin önemli isimlerinden Kalben, Mabel Matiz ve Göksel konserlerini destekledi.

Kültür ve sanata verilen bu destekle ilgili olarak Mercedes-Benz Otomobil Grubu Pazarlama ve Satış Türkiye Direktörü Şükrü Bekdikhan “Mercedes-Benz Türk olarak bu yıl Türkiye’deki 50. yılımızı kutluyoruz. Kurulduğumuz 1967 yılından bu yana ülkemizin sadece ekonomik değil, sosyal ve kültürel gelişimine de destek vermeyi kendimize prensip edindik. Bugüne kadar sayısız ve çeşitli alanlarda etkinliğe sponsor olduk, Zorlu PSM ana sponsorluğumuz kapsamında Kenan Doğulu’nun verdiği bu keyifli konsere de destek olamaktan mutluluk duyuyoruz. Her zaman sanatın yanındayız” diye konuştu.

Müzikseverleri ilk Mercedes-Benz GLC-Coupé karşılıyor

Sponsorluk kapsamında her yıl dört farklı Mercedes-Benz otomobil, Zorlu PSM girişindeki özel alanda sergileniyor. 14 Şubat Sevgililer Günü akşamı ise Zorlu PSM misafirlerini Mercedes-Benz GLC Coupé modeli karşıladı.

Zorlu PSM içerisinde Mercedes-Benz misafirleri için etkinlik öncesinde konfor içinde bekleyebilecekleri özel bir lounge da bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir