23-27 Mayıs Tarihinde Düzenlenecek Pazarlama Türkiye Zirvesi "Metaverse" Etkinliğine Ücretsiz Katılmak İçin Tıklayın
maybelline new york press play 1

Maybelline New York’la Canlanmaya Hazır Mısın?

Dünyanın 1 numaralı makyaj markası* Maybelline New York, Press Play aktivasyonu ile tüm makyaj tutkunlarını canlanmaya, dans etmeye ve hayata renk katmaya davet ediyor. Maybelline New York’un trendleri belirleyen ikonik ürünleriyle eğlence, dans ve oyun kaldığı yerden sürüyor.

Maybelline New York Press Play Video; 

Makyaj trendlerini podyumlardan sokaklara taşıyan Maybelline New York, pandeminin etkisiyle ara verdiğimiz alışkanlıklarımıza geri dönüşümüzü taçlandırdı. Marka, pandemiyle beraber durdurduğumuz hayatlarımızı yeniden canlandırmak ve hayatı renklendirmek için Press Play aktivasyonu ile herkesi ‘PLAY’ tuşuna basmaya çağırıyor.

Maybelline New York marka elçisi Gigi Hadid’in de rol aldığı kampanyada tüm makyaj tutkunları canlanmaya, hayatı renklendirmeye davet ediliyor.

maybelline new york press play 1

Makyajın eğlenceli dünyasının geri döndüğünü vurgulayan “Press Play” ile güzellik tutkunları, Maybelline New York’un çok sevilen ürünleriyle makyaj rutinlerini uygulamaya, daha iyi hissetmeyeçağırılıyor. Kampanya ile hayatın macerası kaldığı yerden devam ederken etkileyici, renkli makyaj uygulamaları ile eğlence bir adım öteye taşınıyor.

*Euromonitor International Limited tarafından düzenlenen 2020 yılı renkli kozmetik pazarı araştırma sonuçları esas alınmıştır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir