Markaların Sevgililer Günü Reklamları (2020)

damattween

14 Şubat Sevgililer Günü’nde çiftler birbirine özel hediyeler sunarken bu özel günü fırsat bilen markalar da ürünlerine yönelik reklamlar yayınlıyor. Sosyal medyada öne çıkan markaların Sevgililer Günü reklamlarını sizler için derledik:

 

Gittigidiyor

GittiGidiyor’da Sevgililer Günü’nde Yok Yok!

Herkesten sakınılan sevgiliye de çiçeği burnunda olan sevgiliye de her türlü hediye için hazırlanmış reklam filmi serisi ile Gittigidiyor beğenileri topladı.


Hepsi Burada

Aradığın Aşkı Bulursun.

Sevgililer Günü’nde aşkı paylaşmaya hazır mısın? Hepsiburada’da yalnızlığını paylaşacak kitabı bulursun. Doğru zamanda doğru yerde olursan, belki o aradığın aşkı bulursun 🙂

Sevgililer Günü’ne özel indirimler Hepsiburada’da!

 

Hopi

Seni Seviyorum Ayı!

Alışverişin Hopi’si, yıllardır alışılagelmiş “ayı” hediyesinin derdine tercüman olmuş bu konuya sevimli bir çözüm getirmiş. Bu Sevgililer Günü’nde herkes sevgilisine ayı alsın. Şubat ayı #AyılarınAyı olsun!

 

Özboyacı Kuyumculuk

#SevgiGünü

Konya’nın yerel markalarından Özboyacı Kuyumculuk’un duygusal reklam filmi bizi geçmişe götürüyor. 39 yıldır Sevgi Gününüzü paylaşıyoruz. #SevgiGünü kutlu olsun.

 

Tatilsepeti

Gerçek Aşk Bu Değil.

Tatil Sepeti’nin arkeolojik eserlerin aşk yazılarıyla tahrip edildiği gerçeğinden yola çıkararak hazırladığı kampanya ile bu konuya dikkat çekmektedir. Tatil Sepeti bu çalışmayla “gerçek aşk bu değil” mesajı vererek, insanlara aşkı bulabilecekleri kültür turlarının tatilsepeti.com’da olduğu bilgisini vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir