E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
Markaların 29 Ekim Paylaşımları

Markaların 29 Ekim Paylaşımları 2020

Ünlü markaların 29 Ekim paylaşımları bu yıl da oldukça başarılıydı. Bazı markalar bu özel günü yazıyla kutlarken bazıları da güzel bir reklam filmiyle karşımıza çıktı.

Birbirinden güzel ve özel bu videolar bazen duygularımızı tetiklerden bazen de düşündürdü.  Markaların Cumhuriyetin 97. Yıldönümünü kutlamak için paylaştıkları bu videoları Pazarlama Türkiye ekibi olarak sizlere derledik.

Markaların 29 Ekim Paylaşımları

Sabancı Holding #BizBuCumhuriyeteAşığız Reklam Filmi

Sabancı’nın bu seneki reklam filminde başarılı oyuncu Timuçin Esen yer almaktadır. Bu reklam filminde Esen’in Cumhuriyet Bayramı’nı ülkemiz için önemli olan değerleri ele aldı ve bunlara tekrardan değindi. Ülkemiz için önemli konulara değinen bu reklam filimi sloganı ise “Biz bu Cumhuriyete aşığız” oldu.

Garanti BBVA Daima İzindeyiz Reklam Filmi

Garanti BBVA reklam filminde kurtuluş savaşının sembolü olan zeybeği oynayan ulu önder Mustafa Kemal Atatürk görülmektedir. Sloganı “Adımların adımlarımız, Cumhuriyet kanatlarımız” olan reklam filminde Atatürk’e toplumun çeşitli kesimlerinden insanların eşlik edildiği gösterilmekte. Seslendirmesini başarılı oyuncu Halit Ergenç’in yaptığı reklam filmi oldukça duygu doluydu.

Turkcell #CumhuriyetBiziz Reklam Filmi

Toplumun farklı kesimlerinin gösterildiği bu reklam filminde Cumhuriyetin her kesim için aşkla ve şevkle hissedildiği anlatılıyor. Cumhuriyet’in kurulmasında önemli rol oynayan kişilerin adlarını ve sıfatlarını şu anda isim olarak taşıyan kişilerin gösterildiği bu reklam filmi oldukça dikkat çekici. Türkcell bu sene “Cumhuriyet biziz” sloganıyla Cumhuriyetin 97. yılını kutladı.

Filli Boya 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Reklam Filmi

“Cumhuriyetimiz ile birlikte nice bayramlara” sloganıyla geçmişi ve günümüzü bir arada yansıttığı Filli Boya hem nostaljik hem de modern esintilerin içerdiği çok güzel bir reklam filmiyle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

Kütahya Porselen #CumhuriyetinÇocuklarıyız Reklam Filmi Petrol Ofisi

Reklam filmi öncelikle bizleri ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yılındaki Cumhuriyet Bayramı’na götürmekte. 29 Ekim 1938 yılını çok güzel karikatürize eden reklam filmi bizlerin içindeki Cumhuriyet sevgisini yeniden uyandırmakta. “Cumhuriyetin çocuklarıyız” sloganıyla bu seneki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlamakta.

Petrol Ofisi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Reklam Filmi

Petrol Ofisi 29 Ekim için geçmişi çok güzel karikatürize edilmiş bir reklam filmiyle karşımızda. Bu reklam filminde Cumhuriyet sayesinde Türk toplumuna kazandırılan çok değerli insanlar tanıtıldı. 29 Ekim 1923 yılından günümüze kadar Cumhuriyet’in gençlere olan desteğini çok açık bir animasyonla anlatmıştır. Petrol Ofisi Aydın Sayılı, Nüzhet Gökdoğan, Cahit Arf, Gül Esin, Jale İnan, Feza Gürsey gibi Türk toplumunda önemli yerlere sahip kişilere değinerek 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlamıştır.

Opet Biz Cuhmuriyet Çocuklarıyız Reklam Filmi

Opet’in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı reklamını bir çocuk seslendirmektedir. Opet, reklam filminde Atatürk’ün gençliğe hitabesindeki “Ey Türk gençliği! Birinci vazifen; Türk istiklalini, Türk cumhuriyetini, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.” kısmına gönderme yaparak çok duygusal bir 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir