E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
15 temmuz 1

Markaların 15 Temmuz Paylaşımları

2016 Yılının Temmuz ayında Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı darbe teşebbüsünde bulunulmuştur. Türk halkının birlik ve beraberliği ile bu durum darbe teşebbüsünden ileriye gidememiştir.

Markaların 15 Temmuz’u ne şekilde kutladıklarına gelin hep birlikte bakalım.

1- Türk Telekom

Türk Telekom 15 Temmuz için hazırladığı reklam filminde gençliğe hitabeyi kullanıyor. Uzak,yakın demeden iletişimi sağlamanın vazifeleri olduğunu belirtirken asıl ve ilk vazifenin ; Türk istiklalini ve Türk Cumhuriyetini ilelebet muhafaza ve müdafa etmek olduğunu belirtirler.

Türk Telekom, Cumhuriyetimizin kuruluşundan bu yana halkın, en büyük destek olduğunu hatırlatmak istemiştir.Türk milleti vatan, millet mücahadelesinde her zaman ön safhalarda olmuştur. Türk Telekom yayınladığı reklam filmi ile bize bunu bir kez daha göstermek istemiştir.

15 temmuz turk telekom 1

2- Koton

Koton ,Demokrasi Ve Milli Birlik Günü olan 15 Temmuz’u  Türk Bayrağı ile kutlamış ve açıklamasında şehitleri de anmayı unutmamıştır. Tasarımları bayrağı bir çerçeve içerisine alarak 15 Temmuz  ile ilgili bir logo koymalarıyla oluşturulmuştur.

15 temmuz koton 1

3- Gratis

Gratis bu yıl 15 Temmuz paylaşımında bulunurken millettin gücünü vurgulamıştır. Kozmzetik markası olan Gratis güzellik ürünlerini öne çıkartırken, en güzel gücün demokrasi olduğunu belirtmiştir. Tasarım, Gratisin marka rengi olan mor renginin üzerine yine marka rengi  olan sarı ile yazılan yazı vurgulanmıştır.

15 temmuz gratis 1

4- Flormar

Kozmetik markalarından olan Flormar, Demokrasi Ve Milli Birlik Günü’nü  Türk Bayrağı ile kutlamıştır.Bayrağı  üzerinde günü temsilen yazılan yazı ile kutlamasıyla birlikte şehitleri de saygıyla anmıştır. Tasarım kırmızı fon üzerine ay yıldız kullanılarak, Türk Bayrağı imajı verilmiştir.

15 temmuz flormar 1

5- İş Bankası

İş Bankası 15 Temmuz paylaşımında şehitlerin yanı sıra gazileri de unutmamış ve onları saygıyla anmıştır. Türk Bayrağı temasını kullanırken göklerde dalgalanması imajından yararlanarak gökyüzünü arka planında bulundurarak, dalgalanan Türk Bayrağına yer vermiştir.

15 temmuz is bankasi 1

6- QNB Finansbank

QNB Finansbank  Demokrasi Ve Milli Birlik Günü’nde şehit ve gazilerin emeğinin yadsınamaz olduğunun biincinde olarak onları da anmadan geçmemiştir. Göklerde dalgalanan Türk Bayrağı ile 15 Temmuz’u kutlamıştır.

15 temmuz finansbank 1

7- Karaca

Karaca markası 15 Temmuz’u sosyal medyalarından hikaye özelliğini kullanarak kutlamışlardır. Türk Bayrağı üzerine ‘’ 15 Temmuz Milli Birlik Ve Demokrasi Günü- Şehit Ve Gazilerimizi Anıyoruz’’ mesajını yayınlamışlardır. Hikaye özelliği sayesinde isterseniz Karaca’nın paylaşımına emojiler atabilirsiniz. Hikayede attığınız yorumlar sayesinde desteğiniz de ön plana çıkabilir.

15 temmuz karaca 1

8-Veste

Vestel, Demokrasi Ve Milli Birlik Günü’nü Instagram’ın hikaye özelliğini kullanarak paylaşımda bulunmuştur. Ancak paylaşımını Zorlu Holding’in Instagram gönderisi üzerinde yapmıştır. Vestel, Zorlu Holding’in beyaz eşya markası olduğundan dolayı paylaşımda bulunurken Zorlu Holding’i kaynak almıştır. Tasarımına baktığımızda  göklerde dalgalanan Türk Bayrağı kullanılmıştır.

15 temmuz vestel 1
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir