23-27 Mayıs Tarihinde Düzenlenecek Pazarlama Türkiye Zirvesi "Metaverse" Etkinliğine Ücretsiz Katılmak İçin Tıklayın

Markaların 10 Kasım Paylaşımları

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün 82. seneidevriyesinde markalar minnet ve özlemlerini dile getiren paylaşımlarda bulundular. Biz de Pazarlama Türkiye ailesi olarak bu derin anlamlar içeren günde sizin için bu duygu dolu paylaşımları derledik.

Koç Holding

Özel günlere verdiği saygısıyla bilinen Koç grubu 10 Kasım Atatürk anma gününde #yaşıyor etiketiyle paylaştığı videoda bizi hem geçmişe götürdü hem de kalbimizin kimin olduğunu hissettirdi. Ayrıca, bütün Koç grubu markaları sosyal medya profillerini karartarak Atatürk’ü bir kez daha andı.

Sabancı Holding

Sabancı’nın 82 yıldır her 10 Kasım’da bütün Türkiye yağmur yağmadan ıslanıyor ve #DinmeyenYağmur etiketiyle derin anlamlar içeren bir paylaşım yaptı.

Petrol Ofisi

Youtube’da özel günlerde izlenme sayısı yüksek olan Petrol Ofisi. Azmi, inancı ve cesaretiyle Türk milletini aydınlık bir geleceğe taşıyan Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 82.yılında saygı, minnet ve özlemle anıyoruz. Cümlelerini #OsonZeybek etiketiyle paylaştı.

Yataş Bedding

Yataş Bedding, “82 yıldır her an, her yerde hasretle anıyoruz…” cümlesiyle ve #Hasretle etiketiyle paylaşım yapmıştır.

Kütahya Porselen

Porselen sektöründe önde gelen marka olan Kütahya Porselen, her 10 Kasım’da olduğu bu yıl da Atamızı unutmadı. Bu Kasım’da da Atatürk’ün silüetini İstanbul yansıtarak #GölgenYeter etiketiyle paylaşım yapmıştır.

Şişecam

Şişecam, Atatürk’ün inkılaplarını tek tek gösteren ve #SenHepOradasın etiketiyle bizler geçmişe götüren bir paylaşım yapmıştır.

Filli Boya

Her özel günde yaptığı reklam filmleriyle gündem olan Filli Boya. Bu yıl da şehrin içinden mağazalardan, evlerden, kafelerden ve Filli Boya bayilerinden renkli fotoğrafları siyah beyaz matem havasına sokarak #Her10KasımSolarRenklerimiz etiketiyle paylaşmıştır.

Türk Hava Yolları

Türkiye’nin en prestijli markalarından olan Türk Hava Yolları, bu 10 Kasım’da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü yerine sevemem şarkısıyla ve #YerineSevemem etiketiyle duygularımıza tercüman olan bir paylaşım yapmıştır.

Kiğılı

Bir ceket dikim videosunu, ceketin içine Atatürk’ün sözleri dikilen ve “Kalbimize işledik” sözüyle paylaşan Kiğılı ayrıca #İçimizeİşledik etiketini kullanmıştır.

Pegasus Hava Yolları

Özel günleri unutmayan Pegasus Hava Yolları, Atamızın hayatına gözlerine yumduğu 1938 yılını ve bugünü bir arada yaşatan #Sonsuzdek etiketiyle paylaşım yapmıştır.

İş Bankası

Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk bankası olan Türkiye İş Bankası, Türkiye Cumhuriyeti ve İş Bankası’nın kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve minnetle andıklarını dile getirirken #Minnetarız etiketiyle bütün sosyal medya hesaplarında paylaşım yapmıştır. Ayrıca İş bankası, 10 Kasım için Instagram filtre oluşturmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir