Okuduğunuz Yazı
Markakod Class-20’den Ücretsiz LinkedIn Workshop’u

Markakod Class-20’den Ücretsiz LinkedIn Workshop’u

Linkedin Eğitimi

Yazılım, tasarım, sosyal medya, dijital pazarlama ve sadakat uygulamaları alanlarında markalara hizmet veren Markakod tarafından geliştirilen ve ücretsiz online eğitimler sunan Class-20 platformu, LinkedIn workshop’u düzenleyecek. Katılımın ücretsiz olacağı ve Markakod Sosyal Medya Direktörü Nilay Korkmaz Buz’un moderatörlüğünde gerçekleşecek “Kişiler için etkili LinkedIn kullanımı” başlıklı workshop, 10 Haziran Çarşamba günü saat 20:00’de konuklarını online olarak ağırlayacak.

İş dünyasında LinkedIn ile etkili networking yönetimi

Workshop’ta tüm meslek grupları için profesyonel LinkedIn kullanımı ve yönetimi nasıl olmalıdır, profil düzenlemeleri nasıl yapılmalıdır, iletişim stratejileri nasıl oluşturulur, iş dünyasında LinkedIn ile etkili networking nasıl sağlanır ve yönetilir gibi önemli detaylar aktarılacak. Workshop’a katılmak isteyenler; www.markakod.com/class20 web sitesindeki formu doldurarak ve etkinlik saatinde Zoom uygulamasına girerek, sunulacak Meeting ID ile workshop’a kolayca bağlanabilecek.

Dijital dünyaya ilgi duyan herkese ücretsiz eğitimler

Class-20; dijital pazarlama, sosyal medya, tasarımın ve yazılım alanlarında düzenlediği interaktif workshoplarla pazarlama iletişimi ve dijital dünyaya ilgi duyan girişimcilerin yanı sıra marka sahiplerine, KOBİ’lere, sektör profesyonellerine, öğrencilere ve yeni mezunlara “ücretsiz” eğitimler sunuyor.

Yorum Yok

Leave a Reply

Your email address will not be published.© 2020 Pazarlama Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.

Hosting Sponsoru: Turhost