E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
Logo Yazılım Anneler Günü Reklamı

Logo Yazılım Anneler Günü Reklamı

Logo Yazılım’ın Anneler Günü filminin kahramanı annesini bir kez daha görme isteğiyle zaman makinesi icat eden bilim adamı, geçmişe yolculuk yaparak, annesinin anneler gününü “Yan yana da olsak, çok uzaklarda da… Değişmeyen bir sevgiyle, Anneler gününüz kutlu olsun…” mesajıyla kutluyor.

Türkiye’nin en değerli bilişim markası Logo Yazılım’ın Anneler Günü için hazırladığı kısa animasyon film yayına girdi.Film, Logo Yazılım’ın değer yaratma misyonuyla “geleceği birlikte yazıyoruz” vizyonunu, zaman yolculuğu temasıyla birleştiriyor. Logo’nun Anneler günü kutlaması, anne özlemini fütüristik bir dille anlatan kısa bir animasyon filmi olarak karşımıza çıkıyor.

Karantina sürecini evlerimizde sevdiklerimizden ayrı geçirmenin yaşattığı özlemden ilham alınarak hazırlanan M.O.M. 2084’ün öyküsünde, her zamankinden daha çok annelerimize duyduğumuz özlem bir bilim insanı tarafından yaşanıyor. Kahramanın gelecek bir zamanda yaşıyor olması Logo markasının vizyonuna değinirken film, yarattığı duygusuyla zamanın ruhunu öne çıkarıyor ve fütüristik yanıyla da Logo’nun vizyonunu vurguluyor.

Filmin adında yer alan 2084, Logo markasının 100. Kuruluş Yıldönümüne gönderme yapıyor. Geleceği birlikte yazıyoruz mottosuyla yoluna devam eden Logo Yazılım, sağlık konusunda da tavizsiz bir şekilde tüm önlemlerini alarak çalışıyor.Bu bağlamda filmin yapım aşamasında tüm ekiplerin süreci uzaktan çalışma yöntemiyle yürüttüğü vurgulanıyor.

Logo Yazılım Reklam Filmi

Logo Yazılım Anneler Günü Reklam Künyesi

Reklamveren: Logo Yazılım

Reklamveren Yetkilisi: Yiğit Çallı, Sinem Zenginçelebi, Petek Özkan Altındal, Gizem Gündoğdu, Serkan Kabul

Reklam Ajansı: Mürekkep

Yazar/Yönetmen: Cüneyt Şenyavaş

Kurgu/Compositing: Osman Çubukcu

Arkaplan: Eray Ekimci

Karakter Tasarım: Betül Kınay

Müzik/Sfx: Hasip Aksu
Storyboard: Tugay Karaç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir