23-27 Mayıs Tarihinde Düzenlenecek Pazarlama Türkiye Zirvesi "Metaverse" Etkinliğine Ücretsiz Katılmak İçin Tıklayın
lizay pirlanta 2021de 20 yeni franchise magazasi acmayi hedefliyor

Lizay Pırlanta 2021’de 20 Yeni Franchise Mağazası Açmayı Hedefliyor

Altın, elmas, pırlanta ve değerli taşlardan oluşan mücevher koleksiyonlarıyla 14 yıldır sektöre imza atan Lizay, bir yıl önce vermeye başladığı franchise sistemi konusunda hedef büyütüyor.

Türkiye çapında 45 perakende mücevher mağazasının yanı sıra 250’yi aşkın satış noktasına pırlanta satışı gerçekleştiren Lizay Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serbes, 2021 yılının sonuna kadar Türkiye’de 20 yeni franchise mağazası açmayı hedeflediklerini, yurtdışı mağazalarına da yenilerini ekleyeceklerini açıkladı.

Lizay Franchise ortaklarına kurulum öncesi; lokasyon seçim desteği, ekspertiz çalışması, mimari proje desteği, personel eğitimi, IT sistem eğitimi ve IK desteği sağlıyor. Sunduğu sürekli destek hizmetleri ise; Pırlanta ve Altın servis eğitimleri, ürün tedariği ve kargolama süreci, yazılım ve sisteme uzaktan erişim desteği, sistemden sipariş etme imkanı, global reklam ve sosyal medya desteği, uluslararası sertifikalı ürün tedariği, trend ürünlerin mağazalarda bulundurulması, ürün alımlarında farklı ödeme araçlarını kullanma fırsatıdır.

Lizay, aileden gelen kuyumculuk deneyimini, profesyonel perakende kadrosu ve uzmanlığıyla birleştirerek sadece Türkiye’nin değil dünyanın her yerinde müşterilerini mutlu eden özgün tasarımlı, kaliteli ve ulaşabilir fiyatlı mücevherler sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir