23-27 Mayıs Tarihinde Düzenlenecek Pazarlama Türkiye Zirvesi "Metaverse" Etkinliğine Ücretsiz Katılmak İçin Tıklayın

LeventOfis’te Şirketini Şimdi Kur, 2019’da Ödemeye Başla

LeventOfis, 2016 yılından bu yana coworking space sektöründe startup’lara, yeni şirket kuracaklara, ekibi ile verimli çalışma alanı arayan şirketlere ve kurumsal firmalara sanal &hazır ofis ve toplantı odası hizmeti vermektedir.

 

Levent lokasyonu ile hizmete başlayan, 2017 Ekim ayında 4.Levent’te açılan ikinci şubesiyle bünyesine kattığı müşteri sayısını artıran LeventOfis, 3.yılını dolduruken yeni iş kuracakları destekleyen bir kampanya ile şirketlerin yanında olmayı hedefliyor.

 

Şirket kuruluşu için yasal adres hizmeti sunan sanal ofis; firmaların gereksiz harcayacakları maliyetleri ortadan kaldırıken, freelancer çalışan ya da ofis alanına ihtiyaç duymadan işini yürütenler için en akılcı ofis çözümlerinden. Sekreterya, iletişim adresi, kargo karşılanması, toplantı odası kullanımı gibi pek çok hizmeti bir arada sunan sanal ofisler, bu anlamda da girişimcilere fayda sunar.

 

 “Şirketini şimdi kur, 2019’da ödemeye başla” sloganı ile sanal ofis hizmetinde kampanya hazırlayan LeventOfis, 31 Aralık 2018’e kadar yapılacak şirket kuruluşlarının ödemesini yeni yılda talep ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir